Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Marrëveshja midis Shoqërisë Thule të Hitlerit dhe lëvizjes Hetmet të Fetullah Gylenit

Postuar më Gusht 5, 2016 I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Marrëveshjen në mes të shoqërisë Thule të Hitlerit dhe lëvizjes Hetmet të Fetullah Gylenit

A shohim të njëjtat fenome në Turqi si në Gjermani përpara Luftës së Dytë Botërore?

Lexo më shumë

Donald Trump dhe Hillary Clinton, të dy pasardhësit e faraonit?

Dërguar në Maj 18, 2016 në I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Donald Trump dhe Hillary Clinton, të dy pasardhësit e faraonit?

Nëse mund të zgjidhni nga dy gjarpërinj nga një vijë toksike, ju mund të jeni i sigurt se do të merrni një gjarpër helmues.

Lexo më shumë

Brexit nuk është keq për zemrën financiare britanike

Dërguar në Maj 14, 2016 në I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 2

Fakti që zemra financiare e Londrës do të çonte nën një Brexit është e plotë kur ne shikojmë se çfarë është vërtet zemra financiare.

Lexo më shumë

Lufta në Siri dhe lufta e ardhshme botërore

Dërguar në Maj 10, 2016 në I përgjithshëm, Histori, NWO |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Luftën në Siri dhe luftën botërore të ardhshme ose 'fillestare'

Presidenti rus Vladimir Putin dje thirri për krijimin e një organizate globale të sigurisë për të luftuar terrorizmin

Lexo më shumë

Festimi i Ditës së Çlirimit? A e dini se çfarë jeni duke festuar?

Dërguar në Maj 5, 2016 në I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
1 koment

Nëse sot do të festoni Ditën e Çlirimit dhe mendoni se po festoni çlirimin e Holandës nga nazistët, atëherë merrni një moment për të studiuar nëse kjo është me të vërtetë e vërtetë.

Lexo më shumë

Martin Vrijland interviston Sean Hross për mënyrën se si elita faraonike kontrollon botën

Postuar në Mr 31, 2016 I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Martin Vrijland Sean Hross interviston se si elita faraonike kontrollon botën

Në një intervistë nga Martin Vrijland me Sean Hross në 31 Mars 2016, çështjet e rëndësishme vijnë në mendje. Sean Hross është një historian dhe fillimisht nga Afrika e Jugut

Lexo më shumë

Forca lëvizëse perëndimore pas Arabisë Saudite dhe financimi i terrorizmit

Postuar në Mr 29, 2016 I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Fuqinë shtegtuese perëndimore pas Arabisë Saudite dhe financimin e terrorit

Aristokracia e elitës drejton të luftojë brenda kufijve të Evropës. Lufta civile është reagimi kimik ideal për parimin 'Ordo ab Chao'

Lexo më shumë

Situata e luftës në Siri; Perandoria Romake Perëndimore, Bizanti dhe Perandoria Osmane

Postuar në Mr 7, 2016 I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për situatën e luftës në Siri; Perandoria Romake Perëndimore, Bizanti dhe Perandoria Osmane

Për të kuptuar rritjen e Turqisë nën udhëheqjen e Presidentit Tayyip Rexhep Erdogan, është e rëndësishme të shikoni më nga afër një pjesë të historisë

Lexo më shumë

Simbolet në ajër nga kohërat e lashta shpjegojnë piramidën, 'syrin që shikon të gjithë' dhe më shumë

Postuar në Mr 3, 2015 I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 84

Piramida përfaqëson planetet 3 në 1, e cila është një referencë për planetet 3 që vizualisht formuan 1 siç shihet nga Toka; planetet Saturn, Venus dhe Mars.

Lexo më shumë

Intervistë me Sean Hross rreth Knights Templar dhe Octogon

Dërguar më Shkurt 26, 2015 në I përgjithshëm, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 98

Sean Hross është një ish ushtarak dhe historian që udhëton nëpër Evropë për të bërë filma të shkurtër për të mbështetur teorinë e tij se një linjë e gjakut e lashtë faraonike e kontrollon botën.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër