Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Grupi i shtetit turk ka një flamur të rremë XHUMX të Reichstag?

Postuar në Korrik 16, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për grushtin e shtetit turk një flamur të rremë të dytë Reichstag 1933?

Kush kujton zjarrin e Reichstag në 1933 në Berlin? Ai flamur i rremë definitivisht e ndihmoi Adolf Hitlerin fort në shalë

Lexo më shumë

Brexit dhe kriza qeveritare janë mënyra ideale drejt një forme më të madhe të BE-së

Postuar në Korrik 1, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Brexitin dhe krizat qeveritare, mënyra ideale drejt një fuqie më të madhe të BE-së

Ajo që është veçanërisht e habitshme është se George Soros dhe riders të tjerë të mëdhenj duket se kanë spekuluar në Brexit

Lexo më shumë

Kur një shtet policor kthehet kundër popullit (imazhe nga Venezuela)

Dërguar më qershor 29, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Kur një shtet policor kthehet kundër njerëzve (imazhe nga Venezuela)

Qeveria në Venezuelë është në kapje druri

Lexo më shumë

Kampi BREXIT fiton, fitore mbi kampin e BE-së!

Dërguar më qershor 24, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për kampin BREXIT fiton, fitoren mbi kampin e BE-së!

Bursat tani janë duke u depozituar në mbarë botën. A ishte Brexit alibi i përgatitur mirë për këtë kolaps?

Lexo më shumë

RUAJTJA: Ndihmësi Jo Cox, 77 vjeçar i quajtur Bernard Kenny vdiq në 2013

Dërguar më qershor 20, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për BREAKING: ndihmësi Jo Cox, njeriu 77 vjeçar me emrin Bernard Kenny vdiq në 2013

Bernard Kenny, heroi i Jo Cox ka vdekur tashmë në 2013. Kjo duket nga një nekrologji në Yorkshire Evening Post

Lexo më shumë

Biseda me 'truthseeker' britanikë për vrasjen e Jo Cox: a është një mashtrim apo është e trishtuar, por e vërtetë?

Dërguar më qershor 19, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për biseda me 'truthseeker' britanik për vrasjen Jo Cox: a është një mashtrim apo është e trishtuar, por e vërtetë?

Një bisedë me një "zbulues të së vërtetës" britanike në lidhje me atë nëse vrasja e deputetit britanik Jo Cox është një mashtrim ose se është "i trishtuar por i vërtetë"

Lexo më shumë

Familja Jo Cox nuk lë lot, anti-fushatë BREXIT nuk

Dërguar më qershor 19, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për familjen Jo Cox nuk lenë një lot, anti BREXIT nuk e bën fushatën

Wenn man eine große Lüge erzählhlt und sie oft genug wiederholt, që ishte Leute sie am Ende glauben

Lexo më shumë

Kush ishte njeriu me dylbi në varrezat pas vrasjes së Jo Cox

Dërguar më qershor 17, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Kush ishte njeriu me dylbi në varrezat pas vrasjes së Jo Cox

Kush ishte njeriu me dylbi të parë nga një vajzë në një varrezë

Lexo më shumë

Fushata e mediave të ndyra në media rreth mbrapa të politikës së vrarë britanike Jo Cox

Dërguar më qershor 17, 2016 në I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për fushatën e mediave të ndyra në media rreth mbrapa të politikës së vrarë britanike Jo Cox

Mediat kryesore ishin atje kur pula për të përdorur vrasjen e politikanit Jo Cox që të mbante një vulë anti Brexit mbi të

Lexo më shumë

Pse Evropa pretendon se Erdogan është i papërshtatshëm, por bashkëpunon fshehurazi me Hitlerin e ri

Postuar në Mr 11, 2016 I përgjithshëm, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Pse Evropa pretendon se Erdogan është e vështirë por bashkëpunon fshehurazi me Hitlerin e ri

Para Luftës së Dytë Botërore pamë një ringjallje të madhe në ekonominë gjermane. Adolf Hitler ndërtoi industri të kompletuara dhe infrastruktura u përmirësua jashtëzakonisht

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër