Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Referendumi i këshillave të votimit Marrëveshja e Asociimit 6 Prill 2016

Dërguar më Prill 5, 2016 I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për referendumin e këshillimit të votimit Marrëveshja e Asociimit 6 Prill 2016

Koha për një kryengritje në vend të një shprehje kanalizuese me anë të një laps në një kabinë votimi

Lexo më shumë

Çfarë të votoni për marrëveshjen e asocimit 'GeenPeil' me referendumin e Ukrainës?

Postuar në Mr 15, 2016 I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Çfarë të votoni për marrëveshjen e asocimit 'GeenPeil' me referendumin e Ukrainës?

Rreth javëve të 3 ka ardhur koha, në 6 votuesit e votimit prill në Holandë mund të votojnë për po ose jo

Lexo më shumë

Tashmë pesëdhjetë mijë vdekje në Ukrainë. Ku është shërbimi përkujtimor?

Dërguar më Shkurt 9, 2015 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 31

Asnjë i afërm që vjen për të grisur lot në Umberto Tan ose Jeroen Pauw. Jo, në fakt, ndoshta është fshehurazi menduar se ata do ta meritojnë atë

Lexo më shumë

Sa i gjallë është nazizmi në Amerikë, Evropë dhe Ukrainë?

Postuar në dhjetor 15, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 14

Një uebsajt ukrainas tregon luftëtarë që nuk e fshehin predilimin e tyre për nazizmin.

Lexo më shumë

Trupat e Ukrainës po humbasin terren në Ukrainën Lindore

Postuar në Korrik 15, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 21

Trupat ukrainase do të përdorën sulmet në aeroportet e Donetsk dhe Luhansk si një devijim për të marrë një shirit jugor për të arritur një rrethim të rezistencës.

Lexo më shumë

Lufta e plotë në Ukrainë

Postuar në Korrik 8, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 58

Lufta nuk u fillua nga separatistët pro-rusë, pasi Media kryesore e Rrjedhjes dëshiron t'ju besojë deri tani, por nga trupat e qeverisë së re në Kiev. Prandaj termi 'separatistë' është një zgjedhje e gabuar e fjalëve.

Lexo më shumë

Qeveria Kiev po kryen genocid në qytetin lindor të Ukrainës Donbass

Postuar në Korrik 2, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 19

Sergei Glazyev, këshilltar ekonomik i Vladimir Putinit, raporton se aktualisht ka një genocid në qytetin lindor të Ukrainës Donbass dhe Rusia ndihet e detyruar ta ndalë këtë genocid.

Lexo më shumë

Regjimi i Kievit përdor bomba grumbulluese në popullatën e vet

Dërguar më qershor 4, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 22

Deri më tani, sipas vdekjeve të Pravda 181 dhe lëndimeve të 293 kanë rënë në betejë. Volkskrant njofton sot vetëm qindra vdekje në betejën në Slavyansk dje

Lexo më shumë

"Separatistët" sulmojnë trupat Kiev? Ku janë të vdekurit dhe të plagosurit

Dërguar në Maj 23, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 12

Ne nuk preferojmë të vrasim dhe të plagosim, por nëse ka ndonjë, atëherë ka ndoshta fotografi më serioze të saj. Kjo ka një flamur të rremë

Lexo më shumë

Grabitja e artit holandez, Ukraina, çifutët Ashkenazi dhe nazizmi

Dërguar në Maj 7, 2014 në I përgjithshëm, Më falni |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 30

Ukraina është djepi i popullit hebre, elita e të cilit i detyroi njerëzit të ktheheshin në judaizëm. Talmuti thekson se të gjitha kombet në botë janë bërë për t'i shërbyer garës mjeshtërore, popullit të zgjedhur të Perëndisë

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër