Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Tony Blair dhe kabineti Balkenende I genjeshtroj genocidin Irak

Postuar në Korrik 7, 2016 në I përgjithshëm, Gjenocid |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Tony Blair dhe kabinetin Balkenende unë bashkëfajësoj genocidin Irak

Si një hajdut gjithmonë do të thotë se ai kurrë nuk do të vjedhë përsëri, politikanët gjithmonë do të mbajnë lustrimin e gënjeshtrave të tyre

Lexo më shumë

Evropa dhe Amerika kryejnë genocid në Siri për 3 milion banorë

Dërguar më qershor 3, 2014 në I përgjithshëm, Gjenocid |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 15

Amerika dhe Evropa (të cilët financojnë, mbështesin dhe mbështesin Al Qaida) janë së bashku me Turqinë përgjegjëse për një gjenocid potencial. Një e gjysmë deri në tre milionë njerëz do të vdesin nëse furnizimi me ujë nuk do të restaurohet shpejt

Lexo më shumë

Ratko Mlladiç mashtron gjykatësin e gjykatës së Jugosllavisë (foto tronditëse)

Postuar në dhjetor 17, 2013 në I përgjithshëm, Gjenocid, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Ratko Mlladiç mashtron gjykatën e Gjykatës së Jugosllavisë (foto tronditëse)

Ratko Mlladiç denoncon gjyqtarin e gjykatës së Jugosllavisë të instaluar në OKB. Ai me të drejtë gjen se një gjykatës holandez nuk ...

Lexo më shumë

Winston Churchil: Historia është shkruar nga fituesi

Postuar në Nov 25, 2013 në I përgjithshëm, Gjenocid, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 4

Winston Churchill tha në 1930 "Historia është shkruar nga fituesi." A nuk mendoni se kjo është një shquar ...

Lexo më shumë

VN nuk bën asgjë për shpërthimin e kolerës vetë-shkaktuar Haiti

Dërguar më Prill 25, 2013 I përgjithshëm, Gjenocid |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 3

Për tetor 2010 nuk kishte asnjë rast të kolerës në Haiti. Kjo për një shekull. Që atëherë, ka më shumë se 500.000 ...

Lexo më shumë

Demokracia e themeluar mbi genocid

Postuar në Mr 1, 2013 I përgjithshëm, Gjenocid, Histori |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Demokraci e bazuar në gjenocid

Në faqen e internetit Zëri i Rusisë, historia e vërtetë e marrëdhënieve të para midis popujve indigjenë amerikanë dhe ...

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër