Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Reich i katërt, krijimi i qeverisë botërore të matricës nëpërmjet masakrës masive

Postuar në dhjetor 17, 2014 në I përgjithshëm, Matrica e Saturnit, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 15

Janë udhëheqësit fetarë dhe botërorë që na mbajnë nën kontroll përmes indoktrinimit të rëndë dhe kontrollit të mendjes. Ata synojnë masakrën masive më të madhe që njerëzimi do ta ketë njohur ndonjëherë

Lexo më shumë

Ministri palestinez Ziad Abu Ein u vra me teknikën krav maga?

Postuar në dhjetor 11, 2014 në I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 4

Çdo ushtar izraelit mëson teknika luftarake nga krav maga. Goditja e fytit në ministrin Zaid Abu Ein është i ngjashëm me një teknikë të pikave të presionit që mund të ketë rezultuar me vdekje.

Lexo më shumë

Muslimanët duhet të largohen nga ISIS dhe integrimi ka dështuar

Postuar në dhjetor 3, 2014 në I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 4

A duhet që muslimanët të distancohen nga ISIS-i publikisht dhe në mënyrë të theksuar, ashtu siç shpallet tani nga mediat? Jo, natyrisht jo! ISIS nuk është asgjë më shumë se një ushtri mercenare e krijuar nga shërbimet sekrete perëndimore.

Lexo më shumë

Lufta e rreme e propagandës midis kurdëve dhe ISIS në Kobani

Dërguar më Tetor 8, 2014 në I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 29

Media kryesore e rrymës ishte në krye të 7 Tetorit të të ashtuquajturës betejë mes kurdëve dhe ISIS në Kobani. Një grusht "demonstruesish" u përdorën gjithashtu për të demonstruar në Bruksel dhe Hagë. Gjithçka është organizuar si propagandë shumë e besueshme.

Lexo më shumë

Turqia dhe mbështetja për ISIS nga vendet e NATO-s

Dërguar më Tetor 6, 2014 në I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 7

Dje kam postuar një koment në timeline tim Facebook me synimin që Turqia të mbështesë ISIS. Kishte shumë kritika, të cilat e kuptoj shumë mirë. Megjithatë, kjo tregon se njerëzit vazhdojnë të ndjekin shumë imazhin e medias.

Lexo më shumë

Situata e luftës ISIS, Iraku, Siria dhe sulmet ajrore

Dërguar më Tetor 3, 2014 në I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 58

Një shkrimtar gjerman zbuloi kohët e fundit në një libër që shërbimet sekrete kanë gazetari në xhepin e tyre. A janë të gënjyer të gjithë këta ekspertë dhe të gjithë ata politikanë? Është shumë e lehtë të manipulosh imazhe dhe lajme

Lexo më shumë

Opinion mbi Shtetin Islamik / ISIS / IS çfarë mendoni?

Dërguar më Shtator 26, 2014 I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 41

Mos lejoni që të jeni të mashtruar nga këto media më. Tani le të dëgjojmë se çfarë mendoni për ISIS-in përmes këtij sondazhi.

Lexo më shumë

Shtetit Islamik (IS / ISIS) dhe fushatës për promovimin e sulmeve

Dërguar më Shtator 26, 2014 I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 7

Al Nusra dhe ISIS janë të armatosur, të trajnuar dhe financuar nga Perëndimi. Nëse ISIS do të kryejë sulme në Evropë, atëherë kjo është porositur nga lojtarët e tyre të marionetave; Perëndimi.

Lexo më shumë

I njëjti mashtrim i gaztë helmues justifikon luftën në Siri

Dërguar më Shtator 19, 2014 I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 45

Më parë i pamë këto akuza dhe u provua se sulmet me gaz helmues nuk mund të kishin ardhur fare nga trupat siriane, por nga rebelët.

Lexo më shumë

Një sulm i ISIS duhet të bëhet shpejt për të tërhequr botën në WO3

Dërguar më Shtator 4, 2014 I përgjithshëm, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 164

Arsyeja që ISIS-i duhej të krijohej ishte sepse gënjeshtra 'Al Qaida / Al Nusra' nuk mund të shitej

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër