Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Sa vjet programesh mund të keni përshtatur realitetin tuaj

Dërguar më Tetor 9, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Sa vite programimi mund të ketë rregulluar realitetin tuaj

Le një herë heshtje zhytet në dhe të vendosur veten nëse perceptimi juaj i realitetit është e bazuar gjithmonë konsiderata thjesht vetëdijshëm, apo se ju nuk mund ose duan të përballen me të vërtetën

Lexo më shumë

Video provë, Zaanse vloggersrel me aktorët e vënë në skenë nga PowNed?

Dërguar më Shtator 21, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për prova Video, Zaanse vloggersrel me aktorët e vënë në skenë nga PowNed?

Ajo që dëshmitari e gjeti ishte një tablo krejtësisht e ndryshme nga ajo që solli PowNed në materialin e tyre të filmit

Lexo më shumë

Nieuwsuur 'Ju nuk keni për të lexuar ndonjë lajm në mediat sociale më, kjo është e keqe për ju'

Dërguar më Shtator 20, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Nieuwsuur 'Ju nuk keni për të lexuar ndonjë lajm në media sociale më, kjo është e keqe për ju'

Polarizimi është, megjithatë, pjesë e strategjisë së shtetit, por pastaj polarizimi nëpërmjet partive të kontrolluara

Lexo më shumë

Grupi i mafias Mark Rutte dëshiron të vjedh 4 vite për BE

Dërguar më Shtator 5, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për grupin mafias Mark Rutte dëshiron të vjedh 4 vit për BE

Politikanët janë vetëm aktorë të trajnuar mirë, të cilët duhet t'i mbyllin sytë njerëzve. Mark Rutte është vetëm një peng në atë lojë

Lexo më shumë

Samsung, Google, Cybernetics dhe amalgamation fizike midis njeriut dhe makinës

Postuar më Gusht 30, 2016 I përgjithshëm, Matrica e Saturnit |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Samsung, Google, Cybernetics dhe amalgamation fizike në mes të njeriut dhe makinës

Çfarë fshihet pas emrave të markave nga kompani të mëdha si Google dhe Samsung dhe çfarë ndikimi ka kjo në të ardhmen tonë?

Lexo më shumë

Mendimi i konspiracionit, presioni i bashkëmoshatarëve dhe tendenca për të ndjekur opinionin dhe sjelljen e shumicës

Postuar më Gusht 11, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 2

Plotësimi i serive televizive apo jo 'duhet të kontribuojë në efektin' Asch experiment 'të' mendimtarit të konspiracionit 'të stigmës'

Lexo më shumë

Apokalipsi Zombie një hap më afër me drogën quajtur flakka?

Postuar më Gusht 2, 2016 I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Apokalipsi Zombie një hap më afër me drogën quajtur flakka?

Duket se Hollywood për një kohë të vetëdijshëm për planet e elitës për të drejtuar një apokalipsin mumje

Lexo më shumë

Njerëzit nuk janë më në gjendje të mendojnë në mënyrë të pavarur

Postuar në Korrik 5, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Njerëzit nuk janë më në gjendje të mendojnë në mënyrë të pavarur

Shikojnë në këtë video si "përgjigje e votuesve Hillary Clinton ', kur ata lutemi nëse ata mbështesin futjen e ligjit të Sheriatit.

Lexo më shumë

Teoritë e konspiracionit janë të pakuptimta dhe konceptohen në çdo ngjarje madhore

Dërguar më qershor 27, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë sepse teoritë e konspiracionit janë të pakuptimta dhe janë të konceptuara në çdo ngjarje madhore

Ende guxon të mendoni logjikisht apo keni frikë se do të bini nën kategorinë e rrezikshme 'Martin Vrijland'?

Lexo më shumë

Laboratorët e Komunikimit Strategjik (Grupi SCL) pas referendumit të BREXIT?

Dërguar më qershor 24, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Laboratorët e Komunikimit Strategjik (Grupi SCL) pas referendumit BREXIT?

A e kupton se në çfarë lloji të botës jetoni dhe cilat metoda ndikuese përdoren për të udhëhequr zgjedhjet tuaja

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër