Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Jepni popullit bukën, lojrat dhe 'ligjin e zezë'

Dërguar më Shtator 15, 2014 I përgjithshëm, Machiavelli |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 41

Mediat po punojnë vazhdimisht në parimin e 'Die Große Lüge' nga Adolf Hitleri në njërën anë dhe nga ana tjetër vazhdimisht kërkon subjekte që devijojnë masën nga mendimi kritik rreth subjekteve që kanë rëndësi.

Lexo më shumë

Kreu i Al Kaidës kërkon sulme në SHBA

Dërguar më Shtator 13, 2013 I përgjithshëm, Machiavelli, Luftërat u ndezën |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 5

Kreu i Al Kaidës Ayman al-Zawahri dëshiron sulme të reja në SHBA. Craziness plotë e Media kryesore Stream po vjen përsëri dhe ...

Lexo më shumë

Die Große Lüge, Machiavelli, Vaatstra, Anass

Dërguar më Shkurt 21, 2013 në I përgjithshëm, Machiavelli, Rasti Anass, Rasti Vaatstra |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Die Große Lüge, Machiavelli, Vaatstra, Anass

Ju duhet të jeni anëtar që paguan për të lexuar këtë përmbajtje. Kjo është e mundur nga € 1 në ditë, € 2 në javë, € 5 në muaj ose € 75 në vit.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër