Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Sa vjet programesh mund të keni përshtatur realitetin tuaj

Dërguar më Tetor 9, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Sa vite programimi mund të ketë rregulluar realitetin tuaj

Le një herë heshtje zhytet në dhe të vendosur veten nëse perceptimi juaj i realitetit është e bazuar gjithmonë konsiderata thjesht vetëdijshëm, apo se ju nuk mund ose duan të përballen me të vërtetën

Lexo më shumë

Apokalipsi Zombie një hap më afër me drogën quajtur flakka?

Postuar më Gusht 2, 2016 I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Apokalipsi Zombie një hap më afër me drogën quajtur flakka?

Duket se Hollywood për një kohë të vetëdijshëm për planet e elitës për të drejtuar një apokalipsin mumje

Lexo më shumë

Njerëzit nuk janë më në gjendje të mendojnë në mënyrë të pavarur

Postuar në Korrik 5, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Njerëzit nuk janë më në gjendje të mendojnë në mënyrë të pavarur

Shikojnë në këtë video si "përgjigje e votuesve Hillary Clinton ', kur ata lutemi nëse ata mbështesin futjen e ligjit të Sheriatit.

Lexo më shumë

Teoritë e konspiracionit janë të pakuptimta dhe konceptohen në çdo ngjarje madhore

Dërguar më qershor 27, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë sepse teoritë e konspiracionit janë të pakuptimta dhe janë të konceptuara në çdo ngjarje madhore

Ende guxon të mendoni logjikisht apo keni frikë se do të bini nën kategorinë e rrezikshme 'Martin Vrijland'?

Lexo më shumë

Laboratorët e Komunikimit Strategjik (Grupi SCL) pas referendumit të BREXIT?

Dërguar më qershor 24, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Laboratorët e Komunikimit Strategjik (Grupi SCL) pas referendumit BREXIT?

A e kupton se në çfarë lloji të botës jetoni dhe cilat metoda ndikuese përdoren për të udhëhequr zgjedhjet tuaja

Lexo më shumë

Çfarë bën kjo stacion HAARP në Uells? Një lidhje me rezultatet e referendumit BREXIT?

Dërguar më qershor 23, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Çfarë bën kjo stacion HAARP në Uells? Një lidhje me rezultatet e referendumit BREXIT?

I wondered nëse moti i ditëve të fundit do të preken potencialisht nga HAARP dhe bëri një kërkim për HAAPR Mbretërinë e Bashkuar

Lexo më shumë

Programi nënliminal në fushatën Jo Cox, anti Brexit, 'Stay in'

Dërguar më qershor 23, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Programin subliminal në fushatën Jo Cox, anti Brexit, 'Stay in'

Kjo fushatë është thjesht për 'programimit subkoshiencës' akte ngjyra e kuqe si spirancë subkoshiencës lidhur me vrasjen dhe të djathtë ekstreme

Lexo më shumë

Njeriu me rripin e bombës e thërret vetë policinë: programimin e 'konfuzuar' dhe mbylljen e njerëzve të tjerë që mendojnë

Dërguar më qershor 21, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për njeriun me një bomba bombe, ai vetë e quan policinë: programimin e "konfuzuar" dhe mbylljen e njerëzve të tjerë që mendojnë ndryshe

Derren Brown tregon në këtë dokumentar se si mund ta bëni lehtë një njeri të hutuar

Lexo më shumë

A janë ende të besueshme mediat kryesore? Jepni mendimin tuaj në këtë sondazh

Dërguar në Maj 21, 2016 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për A duhet të besohen mediat kryesore? Jepni mendimin tuaj në këtë sondazh

Për moshat kemi vërejtur se mediat kryesore ndjehen të kërcënuara nga shfaqja e mediave alternative.

Lexo më shumë

Më shumë njerëz të hutuar, por si t'i ndihmoni?

Dërguar më Shkurt 3, 2015 në I përgjithshëm, Metodat MC |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 113

Një mendimtar i konspiracionit është vetëm një mendimtar i konspiracionit dhe ata janë të çmendur. Point. Mbyllni atë tregti! A e njeh një njeri të hutuar në afërsi tuaj? Atëherë ju raportoni!

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër