Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Video provë, Zaanse vloggersrel me aktorët e vënë në skenë nga PowNed?

Dërguar më Shtator 21, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për prova Video, Zaanse vloggersrel me aktorët e vënë në skenë nga PowNed?

Ajo që dëshmitari e gjeti ishte një tablo krejtësisht e ndryshme nga ajo që solli PowNed në materialin e tyre të filmit

Lexo më shumë

Nieuwsuur 'Ju nuk keni për të lexuar ndonjë lajm në mediat sociale më, kjo është e keqe për ju'

Dërguar më Shtator 20, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Nieuwsuur 'Ju nuk keni për të lexuar ndonjë lajm në media sociale më, kjo është e keqe për ju'

Polarizimi është, megjithatë, pjesë e strategjisë së shtetit, por pastaj polarizimi nëpërmjet partive të kontrolluara

Lexo më shumë

Grupi i mafias Mark Rutte dëshiron të vjedh 4 vite për BE

Dërguar më Shtator 5, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për grupin mafias Mark Rutte dëshiron të vjedh 4 vit për BE

Politikanët janë vetëm aktorë të trajnuar mirë, të cilët duhet t'i mbyllin sytë njerëzve. Mark Rutte është vetëm një peng në atë lojë

Lexo më shumë

Mendimi i konspiracionit, presioni i bashkëmoshatarëve dhe tendenca për të ndjekur opinionin dhe sjelljen e shumicës

Postuar më Gusht 11, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 2

Plotësimi i serive televizive apo jo 'duhet të kontribuojë në efektin' Asch experiment 'të' mendimtarit të konspiracionit 'të stigmës'

Lexo më shumë

Hollanda dëshiron që një referendum të largohet nga BE, Forumi për Demokraci, NEXIT

Dërguar më qershor 21, 2016 në I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Holandën dëshiron një referendum të largohet nga BE, Forumi për Demokraci, NEXIT

A është Forumi për Demokraci një operacion spindokues i 'dorës së fshehur', Instituti Clingendael?

Lexo më shumë

Orlando: Propaganda LGBT dhe Hollanda e saktë që ndjek mediat verbërisht

Dërguar më qershor 16, 2016 në I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Orlando: propaganda LGBT dhe Holanda e saktë që ndjek verbërisht mediat

Ne jetojmë në një vend ku shumica dërrmuese e njerëzve ndjekin mbulimin e lajmeve të mediave në mënyrë jo kritike

Lexo më shumë

Qitje e Orlando shkatërroi! I plagosur drejt Pulse klubit të veshur

Dërguar më qershor 14, 2016 në I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për të shtënat Orlando shkatërruar! I plagosur drejt Pulse klubit të veshur

Shikoni këtë video, duke shpjeguar se të plagosurit nga të shtënat në Orlando nuk do të largohen nga klubi Pusle por nga klubi Pulse

Lexo më shumë

Fitoni konkursin e Eurovizionit të Këngës së Ukrainës, natyrisht, kartën e shpuar, Douwe Bob 11e

Dërguar në Maj 15, 2016 në I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
1 koment

Kur lexova rezultatet në gazetë këtë mëngjes dhe dëgjova këngën '1944' nga fituesi nga Ukraina, e dija mjaft ..

Lexo më shumë

Qeveria dhe mediat po sulmojnë teoritë e konspiracionit

Dërguar më Prill 17, 2016 I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Qeverinë dhe mediat po sulmojnë teoritë e konspiracionit

Dje në EenVandaag sulmi filloi në teoritë e konspiracionit. Të paktën kjo është stigma që mbërthen në analizat e lajmeve që mund të çojnë në njohuri të ndryshme

Lexo më shumë

Të vlerësojë në mënyrë kritike sulmet nga mendimi i komplotit ndaj terrorizmit?

Dërguar më Janar 18, 2015 in I përgjithshëm, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 16

Aty ku mendimi kritik fillimisht ishte etiketuar si 'mendim konspirativ', tani fillon të shtypet në cep të 'terrorizmit' dhe 'të rrezikshme për shtetin'.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër