Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

A i paguan vetë Evropa refugjatët për ta mbajtur industrinë në zhvillim?

Dërguar në Maj 22, 2014 në I përgjithshëm, Propagandë | komentet 8

Nëse doni më shumë "siguri", keni nevojë për një "kërcënim" në rritje dhe kështu mund të stimuloni vetë problemin e refugjatit

Lexo më shumë

Gratë me mjekra në rrugë

Dërguar në Maj 12, 2014 në I përgjithshëm, Propagandë | komentet 35

Unë mendoj se nuk ka asgjë për mua si një bachelor se sa të përqendrohem tek transgjinori me mjekër, sepse gruaja femra po zhduket gradualisht nga rrugët

Lexo më shumë

Clingendael institut grandmasters në propagandën e luftës

Dërguar më Prill 16, 2014 I përgjithshëm, Më falni, Propagandë | komentet 14

Askush nga Instituti Clingendael nuk do të dëgjojë që ju pranoni se vetë mercenarët e Blackwater / Academi po nxisin trazirat në Ukrainën Lindore.

Lexo më shumë

Zëvendës kryeredaktor i gazetës naziste Telegraaf bie përmes shportës

Postuar në Mr 3, 2014 I përgjithshëm, Propagandë | komentet 11

Para sesionit midis gazetarit Micha Kat dhe gazetarit Telegraaf Bart Mos, u shfaq një skenë që është tipike e gazetës që dikur funksiononte si një zëdhënës për nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore. Do të doja të përmendja atë detaje pikante, sepse gjatë saj

Lexo më shumë

Holebi homoseksual jeton në regbi

Dërguar më Shkurt 9, 2014 në I përgjithshëm, homoseksualiteti, Humor, Propagandë | komentet 24

Desmond ka një barrow në treg Molly është këngëtarja në një grup Desmond thotë Molly "djalë unë si fytyrën tuaj" Dhe Molly ...

Lexo më shumë

Ligji rus nuk është ligj anti-homoseksual Amerika më pak homoseksuale tolerante se Rusia

Dërguar më Shkurt 7, 2014 në I përgjithshëm, Propagandë, RUSLAND | komentet 5

Në artikujt e fundit, Martin Vrijland argumentoi se një propagandë mediatike e Rendit të Ri Botëror po ndodh në të gjithë botën për të promovuar homoseksualitetin dhe ...

Lexo më shumë

Homomarketing tani heterodiskriminim në fluturimet Corendon

Dërguar më Janar 28, 2014 in I përgjithshëm, homoseksualiteti, Propagandë | komentet 18

Anija ajrore Corendon tani luan në propagandën homoseksuale duke i dhënë luftëtarëve të të drejtave të homoseksualëve një zbritje nëse ata shkojnë në Soçi ...

Lexo më shumë

Protestuesit Ukraina të marrë paratë dhe udhëtimin me autobus në Kiev ofruar

Dërguar më Janar 22, 2014 in I përgjithshëm, Më falni, Propagandë | komentet 16

Ajo që ne lexojmë në Media kryesore të Rrjetit ka për qëllim të japë përshtypjen se gjysma e Ukrainës dëshiron të jetë pjesë e Evropës. Imperializmi ...

Lexo më shumë

CIA-s lidhur me "terroristët" kërcënojnë Lojërat Olimpike Soçi

Dërguar më Janar 21, 2014 in I përgjithshëm, Propagandë, RUSLAND | komentet 2

Siç është shpjeguar më parë, terrorizmi aktualisht ekziston vetëm nga hiri i Perëndimit. Nëse ndiqni rrugën, zakonisht arrini tek 1 dhe ...

Lexo më shumë

Cop Killer në rritje

Dërguar më Janar 18, 2014 in I përgjithshëm, Propagandë, Rasti Mike Stok | komentet 20

Duket të jetë një prirje mbarëbotërore e Rendit të Ri Botëror që të fillojë t'i frikësojë popullit. Nuk do të ishte e habitshme nëse agjentët në ...

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër