Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Max Verstappen, asgjë Slow Down, plot me gaz si numër 33 fiton formulën 1

Dërguar në Maj 16, 2016 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Max Verstappen, asgjë Slow Down, plot me gaz sa numri 33 fiton formulën 1

Ku Douwe Bob këndoi ngadalë, Max Verstappen mendoi për atë shumë ndryshe gjatë formulës 1 grandprix në Spanjë

Lexo më shumë

Pse mediat nuk raportojnë kryengritjen franceze?

Dërguar më Prill 13, 2016 I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Pse mediat nuk raportojnë kryengritjen franceze?

Franca është në zjarr dhe mediat holandeze janë krejtësisht të heshtura!

Lexo më shumë

Krijimi i opinionit për programin e menaxhimit të perceptimit të OJF-ve

Dërguar më Shkurt 12, 2015 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 40

Fjala 'krijuesit e mendimeve' tashmë i thotë të gjitha; ai ka për qëllim të bëjë mendimin tuaj. Shkurtimisht, mendimi juaj është bërë; perceptimi juaj është bërë.

Lexo më shumë

NOS mashtrim studio: Problemi, Reagimi, Zgjidhja

Dërguar më Janar 30, 2015 in I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 108

Pse NOS-i duhet të bashkëpunojë me veprimin dhe pse kjo mund të jetë një mashtrim? Çdokush që ka dëgjuar ndonjëherë për maksimumin "Problem, Reagim, Zgjidhje" ndoshta mund të postoni atë.

Lexo më shumë

Njeriu me armë hyn në studion e NOS dhe kërkon kohën e transmetimit

Dërguar më Janar 29, 2015 in I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 85

Një i ri i armatosur do të kishte pushtuar lokalet e NOS dhe do të detyronte sigurinë për të hyrë në një studio. Na tregoni se çfarë mendoni në sondazh.

Lexo më shumë

Jepni popullit bukën, lojrat, futbollin, bërjen e ndeshjeve dhe laserbeams

Dërguar më qershor 27, 2014 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 7

Sepse 'ndeshje e bërë' nuk është më e kësaj kohe përmes ryshfetit, mjete të tjera janë duke u konfiskuar. RT.com raporton se roja e Rusisë në sy ishte e ndriçuar me një rreze lazer jeshil.

Lexo më shumë

Parashikon sulmin tregtar Coca Cola 16-06 World Cup Brazil?

Dërguar më qershor 12, 2014 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 15

A marrim një sulm me bombë në 16-06 gjatë Kupës Botërore të Brazilit apo jemi marketerë të mençur që përpiqen të provokojnë një diskutim në internet?

Lexo më shumë

Conchita Wurst 'ngrihet si një feniks' Këngë për Eurovizion

Dërguar në Maj 11, 2014 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 36

Conchita Wurst është një emër i ndaluar për ambivalencë dhe përfaqëson një qenie hermafrodite.

Lexo më shumë

Mister Krishtlindje * Update *

Postuar në dhjetor 24, 2013 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 62

Gjeni shifrat 6 në filmin intro të Familjes më të Madhe të Holandës (transmetoni 23-12-2013) dhe pastaj shikoni edhe në vijim ...

Lexo më shumë

Reichsleiter für Propaganda Rupert Murdoch po vjen në Holandë

Dërguar më qershor 12, 2013 në I përgjithshëm, Televizion |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
1 koment

Sikur media kryesore e avullit të mos jetë akoma mjaft propagandistike, ne tani kemi edhe manjatin më të madh të propagandës në botë ...

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër