Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Testet me raketat BUK finlandeze dëshmojnë se Rusia është pas katastrofës MH17?

Dërguar më Shtator 28, 2016 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për testet me raketa finlandeze BUK tregojnë se Rusia qëndron pas katastrofës MH17?

Mendimi kritik nuk është një turp për të afërmit; kjo është vetëm një turp nëse duket se ata janë gënjyer në MH17 katastrofë ajrore në një shkallë të madhe

Lexo më shumë

Monumenti MH17 një sy e bukur me gjithë syrin në një 'fjongo' të gjelbër

Postuar më Gusht 31, 2016 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për monumentin MH17 një sy të bukur të gjithë-duke parë në një 'fjongo' të gjelbër

Monumenti do të hapet më 17 korrik 2017. Kjo, natyrisht, nuk ka të bëjë fare me numerologjinë

Lexo më shumë

Shfaqja e Umerit Ebru për të fyer Erdoganin

Dërguar në Maj 11, 2016 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për shfaqjen e Ebru Umarit për të mërzitur Erdoganin

Kolumnisti për Metro, Ebru Umar nuk mund të kishte lënë Turqinë për dy javë për shkak të një ndalimi dalje

Lexo më shumë

Demonstratat e Pegidës Hagë 10 - Prill 2016 provuan plotësisht të rreme (foto dhe video)

Dërguar më Prill 11, 2016 I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për demonstratën e Pegidës Hagë 10- prill 2016 u vërtetua tërësisht (foto dhe video)

E diel, prill 10 2016 unë shkova me një mik në drejtim të Hagës për të rënë dakord personalisht për të vlerësuar situatën në një demonstratë PEGIDA

Lexo më shumë

Metodologjia çnjerëzore e përmbaruesve dhe sekuestrimeve

Postuar në Mr 16, 2016 I përgjithshëm, drejtësi |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për metodat çnjerëzore të përmbaruesve dhe sekuestrimeve

Do të përmbledh historinë time të vitit të fundit 4. Ndoshta kjo i bën njerëzit të mendojnë.

Lexo më shumë

Powned tregon se Pegida dhe Antifa po punojnë në demonstrata me audiencat e punësuara

Dërguar më Shkurt 28, 2016 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Powned tregon se Pegida dhe Antifa janë duke punuar demonstrata me audiencat e punësuara

Në videon më poshtë, Powned jep një pamje të bukur se si protesta e sotme janë tejkaluar tërësisht.

Lexo më shumë

Jepni me qira grupin tuaj të protestës

Dërguar më Shkurt 26, 2016 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për punësimin e grupit tuaj të protestës

Në Amerikë ka qenë një kompani e quajtur Crowds On Demand që nga 2012. Kjo kompani sjell publik në kërkesë, duke përfshirë "protestuesit e rremë".

Lexo më shumë

Dorëheqja e Ivo Opstelten dhe Fred Teeven; A është e gjitha për Demmink?

Postuar në Mr 10, 2015 I përgjithshëm, Joris Demmink |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 24

A është fshehurazi e gjithë dosja që Holanda i kushtoi Hollandës 20 miliardë? Kjo është 8% e Buxhetit Kombëtar dhe mund t'ju kushtojë € 228,31 në muaj.

Lexo më shumë

Micha Kat hedh peshqir në rrjet në ditën që irlandeze Victoria ekspozuar atë * Update *

Postuar në Mr 9, 2015 I përgjithshëm, Pim Fortuyn |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 23

Victoria dëshmon se Micha Kat do ta kishte nisur atë në fund të bisedës së saj telefonike me ambasadën. Ajo gjithashtu deklaron se sipas dëshmisë së saj Micha Kat vetë është e përfshirë në ..

Lexo më shumë

Micha Kat dhe Pieter Lakeman nga Schiphol në McDonald's, grabitje profesionale?

Postuar në Mr 5, 2015 I përgjithshëm, Joris Demmink |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 19

Ku është Micha Kat vjet fokusuar në duke e akuzuar ish-Sekretar i Përgjithshëm Joris Demmink Pedofili, ai duket tani që do të përdoret si një mashtrues në industrinë e mishit.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër