Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Shfaqja e Umerit Ebru për të fyer Erdoganin

Dërguar në Maj 11, 2016 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për shfaqjen e Ebru Umarit për të mërzitur Erdoganin

Kolumnisti për Metro, Ebru Umar nuk mund të kishte lënë Turqinë për dy javë për shkak të një ndalimi dalje

Lexo më shumë

Demonstratat e Pegidës Hagë 10 - Prill 2016 provuan plotësisht të rreme (foto dhe video)

Dërguar më Prill 11, 2016 I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për demonstratën e Pegidës Hagë 10- prill 2016 u vërtetua tërësisht (foto dhe video)

E diel, prill 10 2016 unë shkova me një mik në drejtim të Hagës për të rënë dakord personalisht për të vlerësuar situatën në një demonstratë PEGIDA

Lexo më shumë

Powned tregon se Pegida dhe Antifa po punojnë në demonstrata me audiencat e punësuara

Dërguar më Shkurt 28, 2016 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Powned tregon se Pegida dhe Antifa janë duke punuar demonstrata me audiencat e punësuara

Në videon më poshtë, Powned jep një pamje të bukur se si protesta e sotme janë tejkaluar tërësisht.

Lexo më shumë

Jepni me qira grupin tuaj të protestës

Dërguar më Shkurt 26, 2016 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për punësimin e grupit tuaj të protestës

Në Amerikë ka qenë një kompani e quajtur Crowds On Demand që nga 2012. Kjo kompani sjell publik në kërkesë, duke përfshirë "protestuesit e rremë".

Lexo më shumë

Dorëheqja e Ivo Opstelten dhe Fred Teeven; A është e gjitha për Demmink?

Postuar në Mr 10, 2015 I përgjithshëm, Joris Demmink |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 24

A është fshehurazi e gjithë dosja që Holanda i kushtoi Hollandës 20 miliardë? Kjo është 8% e Buxhetit Kombëtar dhe mund t'ju kushtojë € 228,31 në muaj.

Lexo më shumë

Micha Kat hedh peshqir në rrjet në ditën që irlandeze Victoria ekspozuar atë * Update *

Postuar në Mr 9, 2015 I përgjithshëm, Pim Fortuyn |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 23

Victoria dëshmon se Micha Kat do ta kishte nisur atë në fund të bisedës së saj telefonike me ambasadën. Ajo gjithashtu deklaron se sipas dëshmisë së saj Micha Kat vetë është e përfshirë në ..

Lexo më shumë

Micha Kat dhe Pieter Lakeman nga Schiphol në McDonald's, grabitje profesionale?

Postuar në Mr 5, 2015 I përgjithshëm, Joris Demmink |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 19

Ku është Micha Kat vjet fokusuar në duke e akuzuar ish-Sekretar i Përgjithshëm Joris Demmink Pedofili, ai duket tani që do të përdoret si një mashtrues në industrinë e mishit.

Lexo më shumë

Komploti i vrasjes nga Theo van Gogh

Postuar në Nov 27, 2014 në I përgjithshëm, Theo van Gogh |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 19

Të gjithë politikanët dhe njerëzit e përfshirë në polici dhe gjyqësi dhe të gjithë të tjerët që e mbajnë këtë shfaqje duhet të vazhdojnë ta mohojnë këtë. Kasap nuk do ta refuzojë kurrë mishin e vet.

Lexo më shumë

Shteti Troll Jeroen Hoogeweij dhe shpifja e tij dhe shpifje ndaj Martin Vrijland

Postuar në Nov 18, 2014 në I përgjithshëm, Dyshimi AIVD |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 25

Një zonjë me të cilën më vonë mora një 'dashuri të vogël', shpjegoi këtë javë se si një ish i quajtur Andrea van der Woude u përpoq ta merrte atë për të bërë një deklaratë të rremë kundër personit tim.

Lexo më shumë

QKR konfirmon marrëdhënien e Chipshol me shërbimet sekrete dhe kërkesën 20 miliardë

Postuar në Nov 9, 2014 në I përgjithshëm, Joris Demmink |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 21

A mendoni se "Çfarë është kjo lidhje?" Ne jemi duke folur për një biznes familjar që ndoshta arriti të fus hundët 20 miliardë 'buxhetin e zezë' e shtetit holandez. Kjo është 8% e buxhetit kombëtar dhe ju kushton € 228,31 në muaj

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër