Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Komploti i vrasjes nga Theo van Gogh

Postuar në Nov 27, 2014 në I përgjithshëm, Theo van Gogh |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 19

Të gjithë politikanët dhe njerëzit e përfshirë në polici dhe gjyqësi dhe të gjithë të tjerët që e mbajnë këtë shfaqje duhet të vazhdojnë ta mohojnë këtë. Kasap nuk do ta refuzojë kurrë mishin e vet.

Lexo më shumë

Vrasja e Theo van Gogh një komplot çifut i mashtrimeve dhe mashtrimit?

Postuar në Nov 3, 2014 në I përgjithshëm, Theo van Gogh |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 108

A janë mashtruar njerëzit? Ishte Theo van Gogh, drejtor i një komploti të klasit botëror?

Lexo më shumë

Vrasja e Theo van Gogh 2 nëntor 2004 dhe pyetjet që kurrë nuk janë kërkuar

Postuar në Nov 2, 2014 në I përgjithshëm, Theo van Gogh |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 23

Media kryesore e rrymës dhe opozita e kontrolluar na kanë larguar nga pyetjet që me të vërtetë duhet të ishin pyetur për këtë vrasje.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër