Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Testet me raketat BUK finlandeze dëshmojnë se Rusia është pas katastrofës MH17?

Dërguar më Shtator 28, 2016 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për testet me raketa finlandeze BUK tregojnë se Rusia qëndron pas katastrofës MH17?

Mendimi kritik nuk është një turp për të afërmit; kjo është vetëm një turp nëse duket se ata janë gënjyer në MH17 katastrofë ajrore në një shkallë të madhe

Lexo më shumë

Monumenti MH17 një sy e bukur me gjithë syrin në një 'fjongo' të gjelbër

Postuar më Gusht 31, 2016 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për monumentin MH17 një sy të bukur të gjithë-duke parë në një 'fjongo' të gjelbër

Monumenti do të hapet më 17 korrik 2017. Kjo, natyrisht, nuk ka të bëjë fare me numerologjinë

Lexo më shumë

MH17 përkujtimin në RAI Amsterdam për të afërmit

Postuar në Nov 10, 2014 në I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 40

Përkujtimet ju japin një ndjenjë të fajit nëse guxoni të mendoni në mënyrë kritike rreth një katastrofe ose lufte

Lexo më shumë

Intervistë Martin Vrijland rreth katastrofës ajrore MH17 Ukrainë

Dërguar më Tetor 21, 2014 në I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 45

Për shkak se subjekti i MH17 përsëri si hartë u vu nga Rrjedha mediat kryesore, kur raporti i lajmeve NOS e diel bëri Robby Oehlers cili vizitoi vendin e përplasjes, ajo dukej e dobishme për të edhe një herë të bëjë një rekord video e rrëzimit ajror

Lexo më shumë

Robby Oehlers dhe vizita e tij në vendin e aksidentit MH17

Dërguar më Tetor 20, 2014 në I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 44

Dje lajmet e NOS treguan Robby Oehlers, një i afërm i Daisy Oehlers, i cili vizitoi vendin e rrëzimit MH17. Prezantimi i lajmit të NOS ishte mjaft i shquar. Vetë Robby do të kishte bërë kontakt me separatistët.

Lexo më shumë

MH17, interesat e gazit shist argjilor dhe lidhja me Shell

Dërguar më Tetor 1, 2014 në I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 43

Sipas faqes së internetit të grupit më të madh dhe më me ndikim të kërkimit gjeologjik ukrainas, Ukraina ka rezervat më të mëdha të gazit të shistës në Evropë. Do të ishte 4 trilion (katër mijë x një miliard) metra kub gaz.

Lexo më shumë

Kompania e drejtorit që çmonton avionin e Malajzisë ka rikuperuar numrin e gabimit të fotos Cor Pan

Dërguar më Shtator 14, 2014 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 93

Përfshirja e familjes Mofaz dhe kompanitë e tyre janë prova indirekte për mashtrimin MH17.

Lexo më shumë

Telegrafi nazi përkrah 40 / 45 dhe tani?

Dërguar më Shtator 10, 2014 I përgjithshëm, Propagandë, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 17

Në artikullin e gazetës më poshtë mund të shihni vetë se si gazeta e Rrjetit të Medias kryesore të quajtur Telegraaf mbështeti të gjithë regjimin nazist në atë kohë.

Lexo më shumë

Aktorja zbulon shaka në katastrofën ajrore MH17

Dërguar më Shtator 1, 2014 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 51

Fatima Dyczynski nuk duket të përmend veprimin, por është dukshëm në një castingsite. Megjithatë, një tjetër fakt i mrekullueshëm.

Lexo më shumë

Dëshmitari okular MH17 raporton kufomat plastike

Postuar më Gusht 31, 2014 I përgjithshëm, Fluturimi MH17 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 34

Një dëshmitar okular i cili ishte në vend 20 minuta pas katastrofës MH17 dhe regjistroi shumë fotografi, njoftoi trupat plastikë dhe kryesisht një pamje aziatike

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër