Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Fluksi i refugjatëve nga Libia u provua të organizohej me ndihmën e organizatave bamirëse

Postuar në dhjetor 5, 2016 në I përgjithshëm, Evropë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për fluksin e refugjatëve nga Libia u provua të organizohej me ndihmën e organizatave bamirëse

Fluksi i refugjatëve nga Libia duket se është organizuar me ndihmën e organizatave bamirëse si Fondacioni për Refugjatët e Varkave

Lexo më shumë

Skandalet britanike të pedofilëve dhe përkthimi i Nieuwsuur në Holandë

Postuar në Nov 30, 2016 në I përgjithshëm, Pedofili |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për skandalet britanike të pedofilëve dhe përkthimin e Nieuwsuur në Holandë

Vëmendja e madhe që u kushton skandaleve të pedofilisë mund të ketë një efekt të rëndësishëm ndjeshëm ndaj njerëzve

Lexo më shumë

Erdogan kërcënon të hapë përsëri portën e refugjatëve në Evropë

Postuar në Nov 25, 2016 në I përgjithshëm, Evropë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë Erdogan kërcënon të hapë përsëri portën e refugjatëve në Evropë

"Duhet ta dini se kalimet kufitare do të hapen përsëri", "Europa është sëmurë keq për herë të dytë pas plagës. Ata janë infektuar me grupe terroriste "

Lexo më shumë

Pasojat e fitores së Donald Trump dhe asaj që po ndodh

Postuar në Nov 21, 2016 në I përgjithshëm, Amerika |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Pasojat e fitores së Donald Trump dhe asaj që po vjen

Tregu alt-market i internetit parashikoi fitoren e Donald Trump dhe tani parashikon një krizë financiare të planifikuar nën Trump

Lexo më shumë

Beteja midis Hillary Clinton dhe Donald Trump, pse nuk ka rëndësi kush fiton

Dërguar më Tetor 10, 2016 në I përgjithshëm, Amerika |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Luftën midis Hillary Clinton dhe Donald Trump, pse nuk ka rëndësi kush fiton

Trump është një seksist, pro Izrael, pro Rusi. Clinton është mashtrues; është i martuar me një grua (ose dhunues), kërkon luftë sa më shumë të jetë e mundur dhe ajo që nuk është më e gatshme për baltën

Lexo më shumë

A është Paul de Leeuw holandez Jimmy Savile me Pauls Puber Show gatim?

Dërguar më Tetor 4, 2016 në I përgjithshëm, Pedofili |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për është Paul de Leeuw me Palët e tij Puber Gatim tregojnë hollandez Jimmy Savile?

A do të shohim në të ardhmen për Paul de Leeuw zbulesa të ngjashme si ato për Jimmy Savile u shfaqën pas vdekjes së tij?

Lexo më shumë

Qeveria gjermane bën thirrje për ndërtimin e ushqimit dhe ujit

Postuar më Gusht 22, 2016 I përgjithshëm, Evropë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për qeverinë gjermane bën thirrje për ndërtimin e ushqimit dhe ujit

Ndoshta duhet të marrim seriozisht sinjalet nga Gjermania dhe të bëjmë përgatitjet

Lexo më shumë

Pse Mark Rutte nuk guxon të dalë nga dollapi për natyrën e tij homoseksuale?

Postuar më Gusht 12, 2016 I përgjithshëm, homoseksualiteti |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë Pse Mark Rutte nuk guxon të dalë nga dollapi për natyrën e tij homoseksuale?

A nuk është keq për komunitetin LGTB që ata kanë një kryeministër që nuk guxon të dalë nga dollapi?

Lexo më shumë

Charlie Hebdo i CIA-s duhet të provokojë një rritje në "terrorin musliman" me një karikaturë të re

Postuar më Gusht 11, 2016 I përgjithshëm, Evropë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për CIA-n Charlie Hebdo duhet të provokojë një rritje në "terrorin musliman" me një karikaturë të re

Duke fyer komunitetin musliman, fusha e tensionit duhet të rritet

Lexo më shumë

A do të mbyllë Erdogan paktin e paqëruajtjes së Paktit Molotov-Ribbentrop me Putinin?

Postuar më Gusht 8, 2016 I përgjithshëm, Evropë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë A do të mbyllë Erdogan një pakt pa agresion të Paktit Molotov-Ribbentrop me Putinin?

Erdogan duket se po punon drejt një grushti ushtarak në Evropë, i cili do të çojë në fillimin e luftës së tretë botërore

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër