Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Pasojat e fitores së Donald Trump dhe asaj që po ndodh

Postuar në Nov 21, 2016 në I përgjithshëm, Amerika |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Pasojat e fitores së Donald Trump dhe asaj që po vjen

Tregu alt-market i internetit parashikoi fitoren e Donald Trump dhe tani parashikon një krizë financiare të planifikuar nën Trump

Lexo më shumë

Beteja midis Hillary Clinton dhe Donald Trump, pse nuk ka rëndësi kush fiton

Dërguar më Tetor 10, 2016 në I përgjithshëm, Amerika |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Luftën midis Hillary Clinton dhe Donald Trump, pse nuk ka rëndësi kush fiton

Trump është një seksist, pro Izrael, pro Rusi. Clinton është mashtrues; është i martuar me një grua (ose dhunues), kërkon luftë sa më shumë të jetë e mundur dhe ajo që nuk është më e gatshme për baltën

Lexo më shumë

Historia e vërtetë pas Luftës së Gjirit, Irakut dhe Iranit

Dërguar më Janar 7, 2014 in I përgjithshëm, Amerika, Luftërat u ndezën, Propagandë |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 9

Për të marrë një pasqyrë të mirë të procesit të Rendit të Ri Botëror që në fakt udhëhiqet nga Amerika Sioniste, se Evropa dhe ...

Lexo më shumë

Amerika ka armë Star Wars të quajtur Death Ray

Postuar në Nov 19, 2013 në I përgjithshëm, Amerika, HAARP, teknologji |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 15

Nëse pas dëgjimit të këtij artikulli ju nuk dëgjoni më, unë jam ndoshta i goditur nga një armë Death Ray. Rrezja e vdekjes ...

Lexo më shumë

Policia xhirimi: rreziku më i madh i popullsisë së vet

Dërguar më Tetor 4, 2013 në I përgjithshëm, Amerika |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 9

Policia në Amerikë dhe Siguria e Atdheut janë gati të afrohen me popullsinë e saj si armikun më të madh të shtetit. Po bëhet ...

Lexo më shumë

Zëdhënësi zbulon se SHBA furnizon armë me Al Qaida

Dërguar më Shtator 26, 2013 I përgjithshëm, Amerika, Flamujt e rreme, Brenda punës 9 / 11 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 13

Gazetari amerikan Alex Jones flet në intervistën më poshtë me një gazetar që ka kontaktuar me një pilot në shërbim të ...

Lexo më shumë

Rusia Sot vjen me prova të forta se 9 / 11 ishte në punë

Dërguar më Shtator 21, 2013 I përgjithshëm, Amerika, Brenda punës 9 / 11 |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 42

Kanali kryesor rus Rusia Sot erdhi rreth dy javë më parë me një transmetim në të cilin është dëshmuar përtej dyshimit ...

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër