Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Demokracia sa është e mundur

Postuar në Nov 24, 2014 në I përgjithshëm, Dokumentar | komentet 9

Fshati spanjoll i Marinaleda tregon se heqja e sistemit të borxhit dhe heqja e kapitalizmit punojnë

Lexo më shumë

Pavdekësia në 2045

Postuar në Korrik 17, 2013 në I përgjithshëm, Dokumentar, teknologji, Transhumanizmi | komentet 7

Në videon më poshtë unë përpiqem t'ju shpjegoj se si nanoteknologjia do të sigurojë që bio-kompjuteri njerëzor pritet tashmë në ...

Lexo më shumë

NSA është procesori qendror në rrjetin trans-njerëzor

Postuar në Korrik 10, 2013 në I përgjithshëm, Dokumentar, Transhumanizmi | komentet 4

Në fakt, njerëzimi është më afër skenës trans-humane se sa do të shohim në ëndrrat tona më të egra. Interneti luan një rol të madh në këtë.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër