Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

A e dinte ESA 10 për ngritjen e ISIS-it kur përmendet Philae?

Postuar në Nov 13, 2014 në I përgjithshëm, Matrica e Saturnit, Kometa 67P |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 10

Ne e shohim adhurimin e Saturnit të shfaqet në optimizëm në glorifikimin e ISIS vitin e kaluar. Ndonjëherë është e plotë në fytyrën tuaj, si me grupin terrorist ISIS. Ndonjëherë duhet t'i kushtoni vëmendje si me kuptimin e Philae

Lexo më shumë

Pse Rosetta, Philae dhe kometa 67P janë kaq të rëndësishme

Postuar në Nov 13, 2014 në I përgjithshëm, Matrica e Saturnit, Kometa 67P |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 41

Dua të theksoj në mënyrë të përsëritur lexuesit rëndësinë e këtij misioni dhe të studioj dokumentarët e paraqitur këtu. Ju do të gjeni se të gjitha të vjetra mite, histori, muraleve, skulptura e dhe veprat e artit mijëra vjet plotësisht të shpjegueshme provojë dhe do të zhduket nga kategoria "mitologji".

Lexo më shumë

Rosetta, Philae hapësinore dhe kometa 67P / Churyumov-Gerasimenko

Postuar në Nov 12, 2014 në I përgjithshëm, Matrica e Saturnit, Kometa 67P |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 21

Në një teori të re, kometat nuk janë bllokada të gazit të ngrirë dhe pluhur primordial, por kometat janë fragmente të planetit që kanë lindur pas shkarkimit elektrik midis dy planetet.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër