Dashuria, ngatërrimi kuantik me origjinalin tonë në burimin hyjnor

paraqitur në DASHURIA by në 9 Prill 2015 7 Comments

Ka disa shkrime në Bibël. Është një përmbledhje e librave nga të cilët gjithnjë e më shumë njerëz po fillojnë të kuptojnë se ne mund ta krahasojmë këtë me lajmin e sotëm; në kuptimin që të gjitha lajmet tona janë të përcaktuara nga agjencitë e mëdha të lajmeve. Kështu, të gjitha librat biblik redaktohen nga një bllok pushteti. Sigurisht që ka pasur disa revolucione si ato të Luther dhe Calvin. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Tags: , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër