Donacion i drejtpërdrejtë i bankës (pa PayPal)

Nëse dëshironi të mbështetni këtë faqe interneti dhe nuk keni PayPal ose nuk dëshironi të përdorni faqen e internetit Crowdfunding, këtu do të gjeni të dhënat bankare:

NL27 ABNA 0558 4469 22

Fondacioni Martin Vrijland

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër