Tag: paqja e gjelbër

Marrëveshja e TTIP dëshmon Europën jodemokratike dhe hegjemoninë e Amerikës

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 3 Maj 2016 10 Comments
Marrëveshja e TTIP dëshmon Europën jodemokratike dhe hegjemoninë e Amerikës

TTIP (Partnership Transatlantik i Tregtisë dhe Investimeve) dëshmon njëherë e përgjithmonë se Evropa është krejtësisht e turpëruar ndaj popullatës dhe vallet plotësisht në tubat e Amerikës. Kjo nuk është e habitshme kur ne e konsiderojmë atë centralizimin e pushtetit nëpërmjet Sindikatave të tilla si Bashkimi Evropian, Bashkimi Afrikan dhe të cilat Union [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër