Etiketa: institut

Thierry Baudet Forum për Demokraci (FvD) "Owl e Minerva përhap krahët e saj"

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 21 Mars 2019 34 Comments
Thierry Baudet Forum për Demokraci (FvD) "Owl e Minerva përhap krahët e saj"

Në prezantimin e fjalimit të fitores së tij nga mbrëmë, Thierry Baudet tha mbrëmë: "Owl Minerva përhap krahët e tij në mbrëmje". Ndërkohë, fjalimi bombastik ka marrë shumë vëmendje dhe kritika, por pak njerëz ndoshta e shohin fundin e dyfishtë të këtij fjalimi për atë që ia vlen. Kuptimi i vërtetë i informacionit të ofruar nga [...]

Vazhdo leximin »

Thierry Baudet dhe kartela e racizmit nga Kajsa Ollongren e nisur nga Shtëpia Clingendael

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 3 Shkurt 2018 12 Comments
Thierry Baudet dhe kartela e racizmit nga Kajsa Ollongren e nisur nga Shtëpia Clingendael

Majmunët mbeten në mëngë të vijnë kohët e fundit dhe këtë herë është vetë mbretërore Clingendael Instituti ynë filloi Thierry Baudet të cilat mund të jenë të lidhur me idetë ekstreme. Nga dita 1 u përpoq për të nisur Forumi për Demokraci (FVD) është me anë të Martin Vrijland Facebook Timeline dhe unë u afrua edhe [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër