Etiketa: Pegida

Demonstrata e madhe kundër Thierry Baudet që po vjen

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 25 Mars 2019 23 Comments
Demonstrata e madhe kundër Thierry Baudet që po vjen

Ne kemi parë shumë demonstrata kohët e fundit. Për shembull, ishte një demonstrim në Londër kundër Brexit dhe ne pamë një demonstratë të krahut të majtë që thotë "Nëse doni të xhironi Thierrin, faleminderit!" për t'i dhënë vetes një [...]

Vazhdo leximin »

Demonstrimi i Pegidës Hagë 10 prill 2016 u vërtetua tërësisht (foto dhe video)

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 11 Prill 2016 3 Comments
Demonstrimi i Pegidës Hagë 10 prill 2016 u vërtetua tërësisht (foto dhe video)

E diel, prill 10 2016 unë shkova me një mik në Hagë për të rënë dakord liri personale për të marrë pjesë në një demonstratë të Pegida për të parë nëse imazhi që skicat e mediave korrespondon me realitetin. Së shpejti ne kuptojmë se kjo nuk është absolutisht e vërtetë. Ose [...]

Vazhdo leximin »

Powned tregon se Pegida dhe Antifa po punojnë në demonstrata me audiencat e punësuara

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 28 Shkurt 2016 1 Comment
Powned tregon se Pegida dhe Antifa po punojnë në demonstrata me audiencat e punësuara

Në videon më poshtë, Powned jep një pamje të bukur se si protestat e sotme janë tejkaluar tërësisht. Raportet në lidhje me demonstratën Pegida kundrejt Antifa në Amsterdam. Për shembull, intervistuesi i kërkon një demonstruesi Pegida atë që ai ka me të, për të cilin ai vëren se këto janë fletëpalosje. Kur u pyetën se çfarë [...]

Vazhdo leximin »

Paketa e dyshimtë e gjetur përpara se të protestonte Pegida Amsterdam

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 6 Shkurt 2016 15 Comments
Paketa e dyshimtë e gjetur përpara se të protestonte Pegida Amsterdam

Në Stopera në Amsterdam u gjet një paketë e dyshimtë të shtunën pasdite. Paketa u gjet përpara një demonstrimi të Pegidës, që ndodh në Waterlooplein. Ekspertët nga policia po hetojnë aktualisht objektin, raporton policia e Amsterdamit. Mjedisi tani është mbyllur. Demonstruesit e Pegidës nuk mund të largohen nga sheshi për këtë arsye. [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër