Tag: samen

Thijs H. PsyOp kishte për të minuar sekretin profesional dhe që tashmë është arritur sot

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 3 Qershor 2019 8 Comments
Thijs H. PsyOp kishte për të minuar sekretin profesional dhe që tashmë është arritur sot

Është e vështirë të vazhdosh me kaq shumë operacione psikologjike (PsyOps) që po fluturon përreth. Unë tashmë kam njoftuar se gjëra të tilla si ato të Anne Faber duhet të çojnë në futjen e një 'kërkimi të përbashkët' app. Sot ne shohim futjen e atij aplikacioni të shtyrë nga mediat; ku ata [...]

Vazhdo leximin »

Missing Siebe Viegers: Fondacioni 'A doni të bashkoheni?' ofron një zgjidhje nëpërmjet zoekjemee.nl

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 22 Shkurt 2019 18 Comments
Missing Siebe Viegers: Fondacioni 'A doni të bashkoheni?' ofron një zgjidhje nëpërmjet zoekjemee.nl

Është një iniciativë fisnike fantastike për të përmendur që një fondacion është krijuar pas zhdukjes së Ruben dhe Julian në 2013; zhdukja që përfundoi tragjikisht në djemtë e vdekur në një tub të zbrazët dhe një baba që kreu vetëvrasje. Sigurisht që nuk e morëm provën dhe ari i njohur i pelenave ishte [...]

Vazhdo leximin »

A ekzistojnë të zhdukurit Siebe Viegers nga Enkhuizen? Hulumtimet sugjerojnë rastin e mungesës së PsyOp

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 19 Shkurt 2019 22 Comments
A ekzistojnë të zhdukurit Siebe Viegers nga Enkhuizen? Hulumtimet sugjerojnë rastin e mungesës së PsyOp

Kur u sollën dje në lajme zhdukja e Siebe Viegers nga Enkhuizen, më duhej menjëherë të mendoja për rastin e Anne Faber dhe dëshirën e qeverisë për të luajtur ndeshjen Problem, Reagim, Zgjidhje për të futur legjislacionin e ri. Për të filluar, unë bëra një kërkim mbi emrin Viegers, sepse [...]

Vazhdo leximin »

Zgjidhja e rastit Anne Faber: Policia fut aplikacionin për të kërkuar në mënyrë të strukturuar me qytetarët

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 18 Dhjetor 2017 14 Comments
Zgjidhja e rastit Anne Faber: Policia fut aplikacionin për të kërkuar në mënyrë të strukturuar me qytetarët

"Policia dëshiron të bashkëpunojë më të strukturuar me qytetarët në zbulimin e personave të zhdukur. Kërkimet e pakoordinuara mund të prishin hetimin e policisë. Kjo është ajo që paralajmëron Izanne de Wit, specialist i personave të zhdukur nga policia e Midden Nederland. Mund të ketë një aplikacion të veçantë kërkimi. "Kështu është njoftuar Dagblad van het Noorden (versioni i letrës) 18 dhjetor. Shumë mirë që unë [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër