Tag: oficer i bashkësisë

Deklarata kundër policit lokal në rastin Romy dhe Savannah

paraqitur në ANALIZA E LAJME, ROMY & SAVANNAH RASTI by në 15 Korrik 2017 8 Comments
Deklarata kundër policit lokal në rastin Romy dhe Savannah

Edhe pse policia në lidhje me mediat të vërtetë t'i japë të mira Romy dhe Savannah përgjigjet e tyre të dukshme në Romy dhe Savannah materies dhe veçanërisht përshtypjen se gjërat janë aq i mirë sa të zgjidhet, kjo nuk është absolutisht e vërtetë. Djali që do të kishte vrarë Romy Nieuwburg është i njohur nga mediat dhe [...]

Vazhdo leximin »

Çështja Romy dhe Savannah tani e tutje janë të ngopura?

paraqitur në ANALIZA E LAJME, ROMY & SAVANNAH RASTI by në 23 Qershor 2017 5 Comments
Çështja Romy dhe Savannah tani e tutje janë të ngopura?

Me shumicën e gjërave që janë kritikuar rëndë ose për të cilat leksioni zyrtar është vënë në pikëpyetje, ju shihni se ata po heshtin sa më shpejt që të jetë e mundur. Kjo taktikë është e ngjashme me mënyrën se si e shpërqendroni një fëmijë që bërtet për shkak se kërkon vëmendje. Ju vendosni një qull në gojë ose ju jepni atë [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër