Tag: azot

Pse Philip Nitschke / Dr. Makina vetëvrasëse Sacro e vdekjes është e rrezikshme për jetën

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 4 Dhjetor 2017 6 Comments
Pse Philip Nitschke / Dr. Makina vetëvrasëse Sacro e vdekjes është e rrezikshme për jetën

Më 28 Tetor 2017 u prezantua në Nieuwsuur de Sacro, një makinë vetëvrasëse me printim 3D nga mjeku australian Philip Nitschke. Përveç kësaj ne mund të presim për futjen e pilulës vetëvrasëse, kjo makinë duket se ofron një zgjidhje të këndshme për njerëzit që duan t'i japin fund (dhe për tenxhere AOW të papërballueshme). [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër