Tag: demonët

Kush e krijoi Luciferin dhe cilat janë demonët, xhinnët apo arkonët në modelin e simulimit?

Kush e krijoi Luciferin dhe cilat janë demonët, xhinnët apo arkonët në modelin e simulimit?

Sidomos nga këndi i atyre që me botëkuptimit të krishterë apo islam unë shpesh merrni pyetjen: në qoftë se ju mendoni se gjithësia ka krijuar një simulim Luciferiane, i cili më pas krijoi Luciferin dhe si në lidhje me këto demonëve djinns, Archons? Unë do të doja të sqaroj këtë në këtë artikull dhe unë gjithashtu do të [...]

Vazhdo leximin »

Ekzistenca e jashtëtokësorëve dhe UFO-ve

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 18 Dhjetor 2015 39 Comments
Ekzistenca e jashtëtokësorëve dhe UFO-ve

Mundësia e ekzistencës së UFO-ve dhe jashtëtokësorëve gjithmonë konsiderohet më e natyrshme. Disa faqe mbajnë praktikisht çdo shikim të UFO-ve dhe vëzhgimet më bindëse mund të gjenden në YouTube. Në dokumentarin më poshtë, për shembull, në orët 1: 07: 55, shihni një UFO që fluturon pothuajse në heshtje në ajër për të zhdukur papritmas. Shumica e vëzhgimeve lënë ekstreme të mëdha [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër