Tag: gjatësia e arit

Gjithnjë e më shumë njerëz po fillojnë të shohin se ne jetojmë në një simulim: kjo është arsyeja pse

paraqitur në SIMULIMI, KONTROLLI I VDEKJES DHE SOULIT by në 3 gusht 2018 9 Comments
Gjithnjë e më shumë njerëz po fillojnë të shohin se ne jetojmë në një simulim: kjo është arsyeja pse

Rizwan ("Riz") Virk është një sipërmarrës i suksesshëm, investitor, autor bestselling, pionier në industrinë e videove dhe prodhuesin e pavarur të filmit. Përmes përvojës së tij në video-lojërat online dhe studimet e tij, ndër të tjera, fizikës kuantike dhe rrymave fetare, ai arriti në përfundimin se është shumë e mundshme që ne jetojmë në një lojë multiplayer realiteti virtual. [...]

Vazhdo leximin »

CLOSE
CLOSE

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër