Tag: ju

"Donald Trump nuk beson në rendin e ri botëror" të Robert Jensen dëshmon: Jensen.nl është i kontrolluar kundërshtimi

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 12 nëntor 2019 0 Comments
"Donald Trump nuk beson në rendin e ri botëror" të Robert Jensen dëshmon: Jensen.nl është i kontrolluar kundërshtimi

Het blijf belangrijk om erop te wijzen hoe gecontroleerd oppositie werkt, zodat u niet in de zelfgeschapen vangnetten van de staat zwemt. Robert Jensen op zijn website jensen.nl leverde gisteren het bewijs dat hij zo’n pion is. Kijkt u zelf onderstaand filmpje even en ontdek hoe het spel gespeeld wordt. In mijn nieuwe boek leg […]

Vazhdo leximin »

Missing Siebe Viegers: Fondacioni 'A doni të bashkoheni?' ofron një zgjidhje nëpërmjet zoekjemee.nl

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 22 Shkurt 2019 18 Comments
Missing Siebe Viegers: Fondacioni 'A doni të bashkoheni?' ofron një zgjidhje nëpërmjet zoekjemee.nl

Është një iniciativë fisnike fantastike për të përmendur që një fondacion është krijuar pas zhdukjes së Ruben dhe Julian në 2013; zhdukja që përfundoi tragjikisht në djemtë e vdekur në një tub të zbrazët dhe një baba që kreu vetëvrasje. Sigurisht që nuk e morëm provën dhe ari i njohur i pelenave ishte [...]

Vazhdo leximin »

A mund ta kontrollojmë rezultatin e këtij simulimi?

A mund ta kontrollojmë rezultatin e këtij simulimi?

Edhe pse unë kam një moshë shumë të re tashmë e kishte pasur për të bërë nuk besoj se një Perëndi të dashur, por sidomos u kthye në frikë, ajo magjeps mua se si miliarda njerëz janë të preokupuar me sistemin e tyre të besimit dhe le të përcaktojnë të gjithë jetën e tyre përmes. Tani jo vetëm është besimi në Zot, Allahu, Jezusi, [...]

Vazhdo leximin »

Ronald Bernard debatoi dhe për çfarë ishte

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 21 Mars 2018 12 Comments
Ronald Bernard debatoi dhe për çfarë ishte

Në videon 5e të aktorit tashmë të njohur në mediat alternative, majmuni del nga zilja e asaj për të cilën ishte e gjitha. Ronald Bernard shqipton Epokën e Re menduar se jemi në kohën e vullnetit të lirë dhe se ne nuk duhet të luftojmë me të keqen, sepse atëherë [...]

Vazhdo leximin »

Si ju shkëputeni nga matrica dhe ende mbijetoni brenda saj?

paraqitur në INSULIME TË RI by në 16 Prill 2015 4 Comments
Si ju shkëputeni nga matrica dhe ende mbijetoni brenda saj?

Në shtator 2014 kam marrë - të aanleidling nga artikujt e mi në matricën - disa herë pyetjen që lexon në thelb: "Si mund të heq veten nga matrica dhe unë ende mund të mbijetojnë në matricën" Për shembull, ka pasur dikush tjetër Pyetja e kërkuar [quote] Unë kam qenë i interesuar për disa kohë [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër