Tag: VNL

Zgjedhjet 2017: aktorët politikë, të sapoardhurit dhe premtimet e rreme po grumbullohen

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 31 gusht 2016 2 Comments
Zgjedhjet 2017: aktorët politikë, të sapoardhurit dhe premtimet e rreme po grumbullohen

Jan Roos, njeriu i cili mezi skremoi kokën e tij të bisedimeve kohët e fundit, ka dhënë dorëheqjen nga Geenstijl dhe bëhet kreu i partisë së partisë VNL (për Holandën). Kjo pa dyshim do të japë shumë lexues Geenstijl si votues. Pres që Roos do të jetë në gjendje të gëzojë më shumë nga disa mbështetës të PVV. Ndoshta Jan Roos është i gatshëm të pranojë dënimin me vdekje [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër