Etiketa: numri 7

Rënia e kontenierit 7e të botës, Hanjin kërcënon logjistikën globale

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 2 Shtator 2016 1 Comment
Rënia e kontenierit 7e të botës, Hanjin kërcënon logjistikën globale

Disa faqe kanë raportuar një kolaps ekonomik të afërt në ditët e fundit. Ndoshta ju filloni të ndjeni pak skenarët e dënimit dhe ndjeni se nuk do të jetë aq shpejt përsëri. Megjithatë, ka sinjale të ashpra që çojnë në përfundimin se raft është tani [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër