Tag: prindërit

Brian Nijhof nuk ishte i pranishëm gjatë seancës dhe 'vrasje të kualifikuar' në lidhje me Romy Nieuwburg

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 24 nëntor 2017 4 Comments
Brian Nijhof nuk ishte i pranishëm gjatë seancës dhe 'vrasje të kualifikuar' në lidhje me Romy Nieuwburg

Nëse ndjekim tweetet e Saskia Belleman van de Telegraaf, duket se Brain Nijhof nuk është i pranishëm gjatë çështjes gjyqësore në të cilën ai duhet të dëgjojë dënimin e tij lidhur me vrasjen e Romy Nieuwburg. Ishte shumë interesante të ndiqja këto tweete nga ky gazetar i Telegraaf, sepse ai tregon qartë se [...]

Vazhdo leximin »

Çështja Romy dhe Savannah tani e tutje janë të ngopura?

paraqitur në ANALIZA E LAJME, ROMY & SAVANNAH RASTI by në 23 Qershor 2017 5 Comments
Çështja Romy dhe Savannah tani e tutje janë të ngopura?

Me shumicën e gjërave që janë kritikuar rëndë ose për të cilat leksioni zyrtar është vënë në pikëpyetje, ju shihni se ata po heshtin sa më shpejt që të jetë e mundur. Kjo taktikë është e ngjashme me mënyrën se si e shpërqendroni një fëmijë që bërtet për shkak se kërkon vëmendje. Ju vendosni një qull në gojë ose ju jepni atë [...]

Vazhdo leximin »

Complot Romy Nieuwburg në rastin Romy & Savannah debilitated: Ende shumë pyetje!

paraqitur në ANALIZA E LAJME, ROMY & SAVANNAH RASTI by në 13 Qershor 2017 34 Comments
Complot Romy Nieuwburg në rastin Romy & Savannah debilitated: Ende shumë pyetje!

Kam marrë shumë përgjigje në artikullin tim të dielën, qershor 11, në të cilin kam publikuar një ide konspiracioni nga një lexues i cili supozonte se Romy Nieuwburg mund të mos ekzistonte (shih këtu). Atje kam marrë edhe disa komente të zemëruara nga lexuesit të cilët e kanë gjetur atë mospërfillës që mund të publikoja diçka të tillë. Unë plotësisht e kuptoj këtë, [...]

Vazhdo leximin »

Kush ishte Romy Nieuwburg dhe cila është marrëdhënia mes vrasjes së Romy dhe Savannah?

paraqitur në ANALIZA E LAJME, ROMY & SAVANNAH RASTI by në 11 Qershor 2017 37 Comments
Kush ishte Romy Nieuwburg dhe cila është marrëdhënia mes vrasjes së Romy dhe Savannah?

[Update: Së pari lexoni tërë dosjen këtu dhe zbuloni se si konspiracioni më poshtë është shfuqizuar, por çoi në njohuri të reja. Pra, klikoni parë në linkun e mësipërm dhe lexoni artikullin më të fundit]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër