Etiketa: përdhunime

Zgjedhjet Europiane dhe rrjeti i sigurisë së FvD ('përdhunimet nga emigrantët')

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 20 Maj 2019 1 Comment
Zgjedhjet Europiane dhe rrjeti i sigurisë së FvD ('përdhunimet nga emigrantët')

Në sytë e tu nuk ka rëndësi, por videoja që Thierry Baudet ka postuar në Twitter këtë mëngjes është për mua propaganda e pastër me një fund të dyfishtë. Për të filluar, unë mendoj se njerëzit në video janë të gjitha për njerëzit transeksual dhe ne e njohim (siç u përmend më herët në faqen e internetit) [...]

Vazhdo leximin »

Pse Michael Panhuis pranoi për vrasjen e Anne Faber

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 13 Tetor 2017 19 Comments
Pse Michael Panhuis pranoi për vrasjen e Anne Faber

Në konferencën për shtyp dje u bë e qartë se policia do të kishte gjetur trupin e Anne Faber në udhëzimet e Michael Panhuis (Çfarë është në emër?). Kjo do të thotë automatikisht se Michael duhet të ketë bërë një rrëfim. Në fund të fundit, nuk mund të tregoni se ku është trupi nëse nuk jeni vetë kryesi. Përshtatet [...]

Vazhdo leximin »

Raportoni kampin e refugjatëve në Hessen Gjermani: gratë dhe fëmijët e përdhunuar

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 15 Shtator 2015 5 Comments
Raportoni kampin e refugjatëve në Hessen Gjermani: gratë dhe fëmijët e përdhunuar

Një raport zyrtar i disa autoriteteve në Hessen në Gjermani raporton përdhunimin e grave dhe fëmijëve në kampin e refugjatëve. Do të kishte edhe prostitucion të detyruar. Dokumenti i bërë publik nga LFR (Këshilli i Gruas) Hessen, Hessen i Përbashkët, Hessen Pro Familia dhe zyrat e Grupit Punues Rajonal për Gratë Hessian [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër