Tag: mungon

Anja Schaap mungon tashmë të provuar një PsyOp? Shih këtu pse (video)

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 3 Qershor 2019 15 Comments
Anja Schaap mungon tashmë të provuar një PsyOp? Shih këtu pse (video)

A është rasti i Anja Schaap tashmë i provuar si një PsyOp (operacion psikologjik)? Në artikullin tim të mëparshëm unë përmenda tashmë se rasti i Anja Schaap ndoshta sillet rreth futjes së aplikacionit për kërkim të quajtur 'Sherlock'. Epo, çfarë shohim kur shohim faqen e Facebook të Anja Schaap? Pastaj ne shohim se ajo është në mesin e saj [...]

Vazhdo leximin »

ADN-ja në shtresën e Anne Faber çoi në Michael Panhuis, por shumë vonë!

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 14 Tetor 2017 13 Comments
ADN-ja në shtresën e Anne Faber çoi në Michael Panhuis, por shumë vonë!

ADN-ja mbi shtresën e Anne Faber tani do të çonte në Michael Panhuis sipas komunikimit zyrtar nga NOS. Shtresa e Anne u gjet në 3 Tetor. ADN-ja e Michael ishte 100% e sigurt në bazën e të dhënave të NFI. Pas të gjitha, Michael u dënua për shkelës seksual. Michael duhet të ketë qenë dhe mund të ishte arrestuar në 3 Tetor. [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër