Tag: Ruben

Missing Siebe Viegers: Fondacioni 'A doni të bashkoheni?' ofron një zgjidhje nëpërmjet zoekjemee.nl

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 22 Shkurt 2019 18 Comments
Missing Siebe Viegers: Fondacioni 'A doni të bashkoheni?' ofron një zgjidhje nëpërmjet zoekjemee.nl

Është një iniciativë fisnike fantastike për të përmendur që një fondacion është krijuar pas zhdukjes së Ruben dhe Julian në 2013; zhdukja që përfundoi tragjikisht në djemtë e vdekur në një tub të zbrazët dhe një baba që kreu vetëvrasje. Sigurisht që nuk e morëm provën dhe ari i njohur i pelenave ishte [...]

Vazhdo leximin »

Kush kujton vrasjen e babait Jeroen Denis ndaj djemve të tij Ruben dhe Julian? Kontroll i rremë i lajmeve

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 24 Janar 2018 22 Comments
Kush kujton vrasjen e babait Jeroen Denis ndaj djemve të tij Ruben dhe Julian? Kontroll i rremë i lajmeve

Majmuni po bëhet gjithnjë e më shumë i përfshirë në spektaklet kryesore të mediave rreth zhdukjeve të rënda dhe rasteve të vrasjeve. Jeroen Denis do ta kishte marrë vendin fillimisht duke ngarë gjysmën e Holandës dhe pastaj duke vrarë dy djemtë e tij për t'i lënë ata në një tub të zbrazët dhe më pas të bënte vetëvrasje. Unë [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër