ANNE FABER

Michael P. Thijs H. Jos B. të gjitha rastet e vrasjeve në media çojnë në futjen e shpejtë të legjislacionit të tmerrit që prek të gjithë

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 29 Maj 2019 3 Comments
Michael P. Thijs H. Jos B. të gjitha rastet e vrasjeve në media çojnë në futjen e shpejtë të legjislacionit të tmerrit që prek të gjithë

Dje ishim dëshmitarë të një shfaqjeje mediale në lidhje me rastin e Anne Faber, ku fliste "babai i Anne". Në fakt, ishte një argument në të cilin u mblodh simpati për heqjen e sa më shumë të drejtave të mundshme nga një vrasës i tmerrshëm si Michael P. "Babai i Anne" është aq i zemëruar sa ai [...]

Vazhdo leximin »

Michael P. Anne Faber psyop 'Zgjidhja e Problemeve të Reagimit' për më shumë shtete policore dhe më pak të drejta

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 28 Mars 2019 18 Comments
Michael P. Anne Faber psyop 'Zgjidhja e Problemeve të Reagimit' për më shumë shtete policore dhe më pak të drejta

Në disa artikuj kam përshkruar se pse rasti Anne Faber, në të cilin Michael P. ishte autori i krimit, ka shumë të ngjarë të ishte PsyOp (operacion psikologjik). Një operacion për të nxitur më shumë legjislacion. Sot ky majmun po del qartë nga meka. Dëshmi e maksimumit Problemi, Reagimi, Zgjidhja në formë optimi. Ju krijoni [...]

Vazhdo leximin »

Rezultati Anne Faber rast si parashikuar më shumë TBS pa hulumtime psikiatrike

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 4 Korrik 2018 2 Comments
Rezultati Anne Faber rast si parashikuar më shumë TBS pa hulumtime psikiatrike

Edhe pse shumë nuk duan çështje të mëdha si ato të Anne Faber dhe Michael P. mund të ketë qenë një operacion psikologjik (psyop) - për të nxitur masa të reja - qëllimi i parashikuar i këtij rasti duket pothuajse menjëherë pas atij rasti të jetë i dukshëm. Unë [...]

Vazhdo leximin »

Çfarë bën Michael P. dhe biznesi Anne Faber në lidhje me Kupën Botërore? Fitoni 1 milion!

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 15 Qershor 2018 6 Comments
Çfarë bën Michael P. dhe biznesi Anne Faber në lidhje me Kupën Botërore? Fitoni 1 milion!

Nëse doni të lejoni diçka të madhe të ndikojë në mënyrë jo kritike, gjithmonë është mirë ta bëni këtë për një ngjarje të madhe. Njerëzit tashmë janë të zënë me atë ngjarje dhe ende shikojnë se çfarë po kalon, por aftësia e të menduarit kritik tashmë është plotësisht ose pjesërisht e rraskapitur. Ju pastaj i mbani një përfundim [...]

Vazhdo leximin »

Fenomeni ligjërisht i pakonceptueshëm: prova e ADN-së, raporti i mjekësisë ligjore dhe autopsisë në lidhje me Anne Faber dhe Michael P. nuk janë treguar në padi

paraqitur në ANNE FABER by në 12 Qershor 2018 15 Comments
Fenomeni ligjërisht i pakonceptueshëm: prova e ADN-së, raporti i mjekësisë ligjore dhe autopsisë në lidhje me Anne Faber dhe Michael P. nuk janë treguar në padi

A keni përjetuar ndonjëherë një padi, në të cilën një autori i supozuar është ekskluzivisht dhe vetëm i dënuar në bazë të rrëfimit? Sigurisht që të gjithë duhet të besojmë se Michael P. është një përdhunues dhe vrasës i tmerrshëm dhe se Anne Faber e ndjeshme shkoi në një udhëtim me biçikletë të pafajshme në një mbrëmje kur moti i keq ishte [...]

Vazhdo leximin »

Pse Anne Faber hap në skuterin e Michael P. në drejtim të bazës ajrore Soesterberg?

paraqitur në ANNE FABER by në 12 Qershor 2018 24 Comments
Pse Anne Faber hap në skuterin e Michael P. në drejtim të bazës ajrore Soesterberg?

Raporti i seancës për përdhunimin dhe vrasjen e Anne Faber tregon qartë se Michael P. (Panhuis) do ta kishte detyruar Anne të ulet në skuterin e tij. (Lexoni këtë ndryshim / korrigjim në rrëfimin). Këtu ai do të kishte vënë përkrenaren e saj dhe duart e saj me tufë rrotull së bashku [...]

Vazhdo leximin »

Disa raste të dukshme në padinë (përbindësh) Michael P. rreth rastit të Anne Faber

paraqitur në ANNE FABER by në 11 Qershor 2018 16 Comments
Disa raste të dukshme në padinë (përbindësh) Michael P. rreth rastit të Anne Faber

Është e vështirë të mos jesh i pranishëm drejtpërdrejt në padi dhe kështu duhet të bëj me mesazhet eksitim nga Saskia Belleman van de Telegraaf. Duke pasur parasysh se unë qëndroj jashtë vendit dhe nuk mund të përballoj shpenzimet për udhëtimin, kjo është e vetmja mënyrë. Megjithatë vetëm [...]

Vazhdo leximin »

Faqja e parë e Anne Faber Telegraaf, ku është mik Nathan Fidder dhe cilët janë shokët e përmendur?

paraqitur në ANNE FABER by në 2 Qershor 2018 17 Comments
Faqja e parë e Anne Faber Telegraaf, ku është mik Nathan Fidder dhe cilët janë shokët e përmendur?

Kjo ishte një fushatë shumë mbresëlënëse për Anne Faber, i cili duket se po shpërbëhet sot, duke sulmuar në mënyrë të qartë idenë se e gjithë kjo gjë mund të bazohet në psyop. Por kushdo që lexon artikullin nga Telegraaf i shtypur i sotëm, do të vërejë disa gjëra. Nuk ka përmendur [...]

Vazhdo leximin »

Anne Faber u varros së pari, pastaj u dogjën, tani u varrosën papritmas. Gabim ati Wim Faber?

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 27 Maj 2018 9 Comments
Anne Faber u varros së pari, pastaj u dogjën, tani u varrosën papritmas. Gabim ati Wim Faber?

Mund ta fusim në një gabim gazetaresk, por në një rast kaq të rëndë sesa rasti i Anne Faber, mua më duket se nuk mund të ngatërrosh një funeral me një djegje. Tani mund të themi se Telegraaf bën gabime më shpesh, por në rastin e një personi të zhdukur si Anne Faber unë mendoj se është një komplet [...]

Vazhdo leximin »

Michael P. ka njoftuar gjerësisht vrasjen e Anne Faber: lajme të rreme apo fakt?

paraqitur në ANNE FABER by në 11 Janar 2018 24 Comments
Michael P. ka njoftuar gjerësisht vrasjen e Anne Faber: lajme të rreme apo fakt?

Dje media njoftoi se Michael P. (i cili tani të gjithë e di se P qëndron për Panhuis) do të kishte shpallur gjerësisht vrasjen e Anne Faber. Kjo mund të dalë papritmas gjatë sesionit pro forma. Se kjo nuk është nxjerrë më parë, nuk përshtatet në vijën e hapjes që [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër