ANNE FABER

Michael P. Problem Zgjidhja Reagimi për të detyruar të gjithë drejt TBS?

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 28 nëntor 2017 5 Comments
Michael P. Problem Zgjidhja Reagimi për të detyruar të gjithë drejt TBS?

Të gjithë vëmendja në vrasjen Anne Faber mbetet i fokusuar në tmerrshme vrasës përdhunuar ardhurave Michael P. Ne e dimë tashmë se ai e quajti Michael Panhuis dhe se ne duhet të marrë vetëm në mënyrë jokritike historinë e prokurorisë dhe mediave, por që duket disi e mirë për histori , pothuajse nuk mund të marrë përshtypjen [...]

Vazhdo leximin »

Vrasja e Anne Faber është ende një histori pa ndonjë dëshmi të besueshme

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 23 Tetor 2017 10 Comments
Vrasja e Anne Faber është ende një histori pa ndonjë dëshmi të besueshme

I cili goditi faqen e internetit të hapur Telegraph të premten 20 tetor mund të lexoni se Anne Faber do të varroset. Në 21 Tetor update 23: 32 orë mesazhi u rregullua dhe Anne u cremated papritmas. The Telegraph është vetëm harrojmë për të ndryshuar URL, e cila është ende e dukshme që ata të ndryshuar mendjet e tyre. Që të shquar pa paralajmërim [...]

Vazhdo leximin »

Legjislacioni i Anne Faber kundër llojeve Michael P. fshehurazi kthehet kundër popullit

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 20 Tetor 2017 14 Comments
Legjislacioni i Anne Faber kundër llojeve Michael P. fshehurazi kthehet kundër popullit

Edhe pse vrasja Anne Faber ka vënë mbi kokën e tij me vrasësin e tmerrshme Michael Panhuis Holandë, gjatë ditëve të mëvonshme, moti me diell të gjithë u kthye në mënyrë kënaqësinë. Michael Panhuis është prapa hekurave dhe rasti është zgjidhur. Policia profesionale dhe 'kërkimi së bashku' kanë treguar forcën e tyre. Kryerësi është i njohur dhe aty [...]

Vazhdo leximin »

Peter R. de Vries ndihmon fabrikën Anne Faber të vazhdojë me tjerrje me një mesazh për viktimën e babait Michael P.

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 16 Tetor 2017 17 Comments
Peter R. de Vries ndihmon fabrikën Anne Faber të vazhdojë me tjerrje me një mesazh për viktimën e babait Michael P.

Peter R. de Vries, Anne Faber psyop mund të vazhdojë tjerrje këtë mëngjes duke postuar një mesazh në Twitter, duke pretenduar se babai i 1 e vajzës përdhunuar rrëzuan kot për ndihmë në politikë holandeze. Nëse pyetja gjysmë e madhe e Holandës shënon besueshmërinë e vrasjes së Anne Faber fillon të vendosë, [...]

Vazhdo leximin »

ADN-ja në shtresën e Anne Faber çoi në Michael Panhuis, por shumë vonë!

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 14 Tetor 2017 13 Comments
ADN-ja në shtresën e Anne Faber çoi në Michael Panhuis, por shumë vonë!

ADN-ja mbi shtresën e Anne Faber tani do të çonte në Michael Panhuis sipas komunikimit zyrtar nga NOS. Shtresa e Anne u gjet në 3 Tetor. ADN-ja e Michael ishte 100% e sigurt në bazën e të dhënave të NFI. Pas të gjitha, Michael u dënua për shkelës seksual. Michael duhet të ketë qenë dhe mund të ishte arrestuar në 3 Tetor. [...]

Vazhdo leximin »

Pse Michael Panhuis pranoi për vrasjen e Anne Faber

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 13 Tetor 2017 19 Comments
Pse Michael Panhuis pranoi për vrasjen e Anne Faber

Në konferencën për shtyp dje u bë e qartë se policia do të kishte gjetur trupin e Anne Faber në udhëzimet e Michael Panhuis (Çfarë është në emër?). Kjo do të thotë automatikisht se Michael duhet të ketë bërë një rrëfim. Në fund të fundit, nuk mund të tregoni se ku është trupi nëse nuk jeni vetë kryesi. Përshtatet [...]

Vazhdo leximin »

Trupi Anne Faber u gjet pas emërimit Michael Panhuis, 13 ditë pas mungesës së parë

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 12 Tetor 2017 11 Comments
Trupi Anne Faber u gjet pas emërimit Michael Panhuis, 13 ditë pas mungesës së parë

Diçka rreth orës gjashtë sonte u raportua në një konferencë për shtyp të policisë që trupi i Anne Faber drejtuar nga Michael Panhuis gjetur. Rutger Jeuken, zëvendës kryeprokuror i zyrës qendrore të Holandës, solli në fillim komunikimin e trishtuar. Ditët e fundit, Michael P. është portretizuar si një psikopat i madh i cili do të kishte drejtuar lëvdatë [...]

Vazhdo leximin »

Kabineti i ri Rutte III: Rrëmbimi dhe vjedhja është pra më shumë policë në rrugët e shtetit

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 11 Tetor 2017 5 Comments
Kabineti i ri Rutte III: Rrëmbimi dhe vjedhja është pra më shumë policë në rrugët e shtetit

Nëse shihni planet e qeverisë së re të Rutte III, ju menjëherë pyesni nëse nuk duhet menjëherë t'i hedhni ato majmunë 4 në kostume për vjedhje. Kjo nuk mund të thuhet më, sepse ofendimi tani qëndron në vitet 2. Ju nuk mund t'i bëni ato 'zonja dhe zotërinj' [...]

Vazhdo leximin »

Sulmuesi i Michael P. në lidhje me Anne Faber është jashtëzakonisht i dyshimtë dhe shumë vonë

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 10 Tetor 2017 19 Comments
Sulmuesi i Michael P. në lidhje me Anne Faber është jashtëzakonisht i dyshimtë dhe shumë vonë

Arrestimi i të dyshuarit Michael P. në lidhje me të zhdukurin Anne Faber është shumë e dyshimtë. Michael P. ishte një shkelës i seksit i ndaluar dhe kështu ADN-ja e tij duhet patjetër të njihej në polici. Të martën 3 tetor u gjet pika e parë e veshjes nga Anne; pallto e saj. Në tetor 6, IFF-ja vendosi që [...]

Vazhdo leximin »

Anne Faber skenari më i mundshëm: rrëmbimi, vrasja apo diçka tjetër?

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 8 Tetor 2017 4 Comments
Anne Faber skenari më i mundshëm: rrëmbimi, vrasja apo diçka tjetër?

Nga të gjitha raportimet e medias deri më tani mund të bëjmë një analizë probabiliteti për shkakun e personit të zhdukur të Anne Faber. Ne pastaj shohim në app fundit dërguar, vendin ku xhaketë e saj, biçikletë dhe shpinës u gjetën dhe pastaj mund të përfundojë shpejt se nuk ka dyshim [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër