ANNE FABER

Sende të zhdukur dhe njerëz si Anne Faber së shpejti do të jenë nëpërmjet aplikacionit të policisë

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 7 Tetor 2017 6 Comments
Sende të zhdukur dhe njerëz si Anne Faber së shpejti do të jenë nëpërmjet aplikacionit të policisë

Pavarësisht nga fakti nëse rasti i Anne Faber ka ose nuk është vënë në vend për të vënë në përdorim ligjin e tërheqjes në një dritë pozitive, tani policia duket se po fokusohet në futjen e aplikacioneve që duhet të ndihmojnë në hetimin. Kjo është raportuar shumë hollësisht këtë mëngjes nga De Telegraaf, por [...]

Vazhdo leximin »

Nathan Fidder, mik i Anne Faber është aktor në Teatrin + Toneelgroep Imperium

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 6 Tetor 2017 8 Comments
Nathan Fidder, mik i Anne Faber është aktor në Teatrin + Toneelgroep Imperium

Natyrisht që përsëri mund të shohim një komplot në rastin e Anne Faber. Ju mund të shihni një komplot në çdo gjë. Duhet të jetë mbi një herë! Për shembull, ne mund të mendojmë se nëse policia së pari shkon me një rrjetë nëpër pellg në Huis ter Heide, ky është një referencë subkoshiencës për 'ligjin e gjumit'; gjithashtu mund të [...]

Vazhdo leximin »

Anne Faber një grua e ndjeshme e 25 në biçikletë vetëm para motit të errët dhe të keq

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 5 Tetor 2017 31 Comments
Anne Faber një grua e ndjeshme e 25 në biçikletë vetëm para motit të errët dhe të keq

Cila femër e ndjeshme e 25 tani vendos të ngasë një pjesë të fortë në trajnimin e saj, ndërsa në mbrëmje thuajse bie moti i keq është parashikuar? A nuk ka Anne Faber një aplikacion që ka marrë raporte të tilla? A nuk e lexuan lajmin? Ajo bëri një tjetër vullnet për mikun e saj. Nuk ka reaguar me [...]

Vazhdo leximin »

Çfarë duhet të mendojmë për humbjen e Anne Faber?

paraqitur në ANNE FABER, ANALIZA E LAJME by në 4 Tetor 2017 31 Comments
Çfarë duhet të mendojmë për humbjen e Anne Faber?

Megjithëse çështja Romy dhe Savannah është bërë sikur të jetë zgjidhur, çdo deklaratë e qartë ose dëshmi e fortë mungon dhe rasti duket se është i heshtur. Po, ne kemi të dyshuar dhe ka rrëfime zyrtare që japin përshtypjen se 2 po merret me disa raste që janë zgjidhur, por ka [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër