TRANSFERI NICKY

Letër e hapur drejtuar Peter R. de Vries në rastin Nicky Verstappen

paraqitur në TRANSFERI NICKY by në 13 Dhjetor 2018 13 Comments
Letër e hapur drejtuar Peter R. de Vries në rastin Nicky Verstappen

I nderuar Peter R. de Vries, me interes të madh kam ndjekur gjyqin nga media Nicky Verstappen, në të cilën Jos Brech është në të vërtetë i dënuar publikisht. Për hir të qartësisë: Unë nuk jam mbrojtës i Jos Brech as i ndonjë abuzimi seksual apo i vrasësit. Megjithatë, duket qartë se ky rast është psikologjik [...]

Vazhdo leximin »

Jos Brech: "Psyop padi" vetëm pas verës 2019

paraqitur në TRANSFERI NICKY by në 12 Dhjetor 2018 10 Comments
Jos Brech: "Psyop padi" vetëm pas verës 2019

Nga tweets livestream e gazetarit Saskia Belleman Telegraaf, duket se ky rast psikike Nicky Verstappen (supozues) nuk është asgjë më shumë se një leksion. Disa tweets ndjekin të cilat do të tregonin se Jos Brech pranoi se kishte pornografinë e fëmijëve në kompjuterin e tij, por se ata pretendonin se ishin kapur nga viruset. Jos [...]

Vazhdo leximin »

Policia 33 papritur gjen skedarin e vjetër Jos Brech vitin e kaluar!

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 9 nëntor 2018 0 Comments
Policia 33 papritur gjen skedarin e vjetër Jos Brech vitin e kaluar!

Ajo mori mua një kohë dhe sigurisht që ishte një detyrë e pamundur, por nuk ishte papritmas dosja e vjetër e Jos Brech, ku ai ka kryer kurorëshkelje me djem të mitur. Se rasti u pushua nga puna ose pezulluar, por kjo nuk ka rëndësi. Peter R. de Vries është ndjekur me të gjitha kontaktet e tij [...]

Vazhdo leximin »

Pozitiv i bazës së të dhënave kombëtare të ADN-së përveç zgjidhjes së rasteve të vrasjes

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 26 Shtator 2018 11 Comments
Pozitiv i bazës së të dhënave kombëtare të ADN-së përveç zgjidhjes së rasteve të vrasjes

Sigurisht, i gjithë Holanda është lehtësuar që çështja Nicky Verstappen çoi në kapjen e Jos Brech. Më parë, ADN-ja çoi në kapjen e Jasper Steringa në rastin Marianne Vaatstra, kështu që ADN-ja është rezultat. Ajo ka sjellë në çdo rast një sistem të ri ligjor të futur nga heroi gazetaresk i vendit Peter R. de [...]

Vazhdo leximin »

Dëshmi se Gerald Roethof duket të jetë një avokat PsyOp në rastin Jos Brech

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 25 Shtator 2018 8 Comments
Dëshmi se Gerald Roethof duket të jetë një avokat PsyOp në rastin Jos Brech

Shumica e rasteve të vrasjeve afatgjata që kanë marrë vëmendje të madhe në media po zgjidhen tani me ADN-në magjike. E pra, ata zgjidhen nëpërmjet gjykimit nga mediat e Peter R. de Vries dhe më pas e zhvendosin cirkun e medias në një gjykatë që merr dënimin e publikut të varur, pa një mbrojtje vërtet të ligjshme. [...]

Vazhdo leximin »

Si e rregullojnë mediat historinë e tyre në analizat kritike dhe vazhdojnë të pështyjnë në mënyrë të besueshme historinë e tyre (Jos Brech)

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 24 Shtator 2018 3 Comments
Si e rregullojnë mediat historinë e tyre në analizat kritike dhe vazhdojnë të pështyjnë në mënyrë të besueshme historinë e tyre (Jos Brech)

Me pak habi e pashë përsëritjen e Pauw-t, në të cilën avokati i Jos Brech, Gerald Roethof, e rregulloi mirë historinë e tij me artikullin që botoja një ditë para transmetimit. Ajo ishte jashtëzakonisht e habitshme se ka papritur dy trumps krejtësisht të reja në tryezë. Trumps reja që e bëjnë njerëzit definitive në lidhje me [...]

Vazhdo leximin »

Spin tjetër në Nicky Verstappen - Jos Brech psyop? Pornografia e fëmijëve u gjet!

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 20 Shtator 2018 12 Comments
Spin tjetër në Nicky Verstappen - Jos Brech psyop? Pornografia e fëmijëve u gjet!

Nëse ju pëlqen OM kanë vite për të përgatitur njerëzit për masat e reja me anë të një PSYOP (operacioneve psikologjike), atëherë natyrisht ju bëni të sigurtë që ju keni shifrat e sakta në pozitat e duhura në histori të zisë vazhdojnë për të tjerr. Kjo do të thotë që ju keni një komprometuar [...]

Vazhdo leximin »

Pse u transportua misteriozisht Jos Brech?

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 6 Shtator 2018 2 Comments
Pse u transportua misteriozisht Jos Brech?

Historia rreth Jos Brech, vrasësi dhe keqtrajtuesi i Nicky Verstappen, është hedhur në majë të lartësive të mëdha. Dje ai u transportua në Holandë me një aeroplan privat. Mund të kushtojë disa! Një fluturim i planifikuar nuk ishte i mundur, sepse flasim për një zotëri të rrezikshëm të drogës, i cili mund të lirohej nga miqtë e tij mafian në çdo kohë. [...]

Vazhdo leximin »

ADN-ja fjala magjike që zgjidh çdo rast të vrasjes dhe abuzimit seksual!

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 30 gusht 2018 3 Comments
ADN-ja fjala magjike që zgjidh çdo rast të vrasjes dhe abuzimit seksual!

ADN-ja është mjeti i ri magjik i policisë dhe i drejtësisë dhe të gjithë janë plot me lëvdata! Me ADN-në mund të zgjidhni gjithçka me të vërtetë. Për shembull, nëse fqinji yt gjendet i vdekur dhe ka ADN mbi rrobat e saj, atëherë dimë menjëherë se kush është vrasësi! Kjo është me të vërtetë një zbulim i madh në teknologjik [...]

Vazhdo leximin »

Bërja e një vrasësi në Nicky Verstappen - Jos Brech PsyOp

paraqitur në TRANSFERI NICKY, ANALIZA E LAJME by në 29 gusht 2018 1 Comment
Bërja e një vrasësi në Nicky Verstappen - Jos Brech PsyOp

Serija e Netflix 'Making a Murderer' tregon se si njerëzit mund të mbërthenin në bazë të konkluzioneve të gabuara për vite. Aty ku ADN-ja në atë seri është shpesh faktori redeeming, ADN mund të jetë gjithashtu parimi i ri mbi të cilin bazohet Vjedhja e Marrjes. Në një operacion psikologjik (PsyOp) sigurohuni që [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër