KUSH JEMI NE

Wie zijn wij?

paraqitur në KUSH JEMI NE by në 2 Prill 2015 6 Comments
Wie zijn wij?

Pyetja më thelbësore që një person mund të kërkojë është: "Kush jam unë?". Sigurisht që ka disa pyetje të tjera që mund të na mbajnë të zënë, si: "Cili është kuptimi i jetës? Nga vjen gjithçka? A ka ndonjë Perëndi? "Dhe kështu me radhë. Epo, aty ku më në fund donte një kuptimplotë [...]

Vazhdo leximin »

CLOSE
CLOSE

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër