lajm i rreme

Hoakset dhe sulmet e flamurit të rremë: nëpërmjet tezës, anti-tezës dhe sintezës ndaj Rendit të Ri Botëror

paraqitur në lajm i rreme, ANALIZA E LAJME by në 14 Prill 2017 16 Comments
Hoakset dhe sulmet e flamurit të rremë: nëpërmjet tezës, anti-tezës dhe sintezës ndaj Rendit të Ri Botëror

Duket gjithnjë e më e vështirë të kuptohet se si luhet loja në shahbin global. Në botën e faqet alternative të mediave, ka disa që Donald Trump do të lavdëruar dhe të tjerët që Putin si njeriu shihet luftuar kundër Rendit të Ri Botëror. Këto vende të fundit zakonisht janë të përgatitura për [...]

Vazhdo leximin »

Nepniews, lajme reale, mashtrime, flamuj të rremë, media dhe politikë; çfarë është e vërtetë dhe çfarë nuk është e vërtetë?

paraqitur në lajm i rreme, ANALIZA E LAJME by në 28 Dhjetor 2016 63 Comments
Nepniews, lajme reale, mashtrime, flamuj të rremë, media dhe politikë; çfarë është e vërtetë dhe çfarë nuk është e vërtetë?

Ne kemi parë mjaft terrori në vitet e fundit. Kjo faqe ka raportuar ndonjëherë dhe nganjëherë erdhi në përfundimin se gjërat nuk ishin të drejta. Disa analiza çuan në përfundimin se terrori u organizua dhe të tjerë se kishte një 'flamur të rremë'. Kjo nuk do të thotë se çdo sulm [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër