LIBR SHTES

Pse ka kaq shumë njerëz rreth jush dukshëm të verbër?

paraqitur në LIBR SHTES, ANALIZA E LAJME by në 9 Prill 2020 26 Comments
Pse ka kaq shumë njerëz rreth jush dukshëm të verbër?

Nëse i shtoni të gjitha raportimet dhe zbuloni se si të kapërceni çdo parashikim të bërë këtu hap pas hapi, shumë do të pyesin veten pse kaq shumë njerëz vetëm përkulen me bindje ndaj çdo mase që shpallet. Edhe kur thashë që nga fillimi i kësaj krize korona që 6 Prilli nuk do të ishte fundi […]

Vazhdo leximin »

Virusi përpiqet të infektojë të gjithë trupin dhe të vjedh informacionin e qelizave burimore

paraqitur në LIBR SHTES, ANALIZA E LAJME by në 9 Prill 2020 7 Comments
Virusi përpiqet të infektojë të gjithë trupin dhe të vjedh informacionin e qelizave burimore

Ky artikull është pjesë e serisë së artikujve që plotësojnë librin tim. Me pandeminë aktuale të koronavirusit, lindin shumë pyetje që kanë të bëjnë me librin tim, në të cilin jo vetëm që parashikoj një pandemi dhe një përplasje financiare, por gjithashtu krahasoj universin aktual me një virus. Unë e përshkruaj atë si […]

Vazhdo leximin »

Mësoni se çfarë të bëni dhe çfarë të bëni në mbylljen e ardhshme të koronavirusit

paraqitur në LIBR SHTES, ANALIZA E LAJME by në 20 Mars 2020 19 Comments
Mësoni se çfarë të bëni dhe çfarë të bëni në mbylljen e ardhshme të koronavirusit

Kryebashkiaku i Amsterdamit, Femke Halsema la të kuptohet dje se një bllokim i plotë për Amsterdamin do të vijë si befasi. Më 18 Mars, De Telegraaf raportoi se policia tashmë po përgatitet për një mbyllje të plotë. Raporti në Telegraaf mbrëmë se epidemia e gripit gjithashtu është rikthyer, duket se thotë se problemi tani është […]

Vazhdo leximin »

Plotësoni librin tuaj 1

paraqitur në LIBR SHTES, ANALIZA E LAJME by në 14 Shkurt 2020 11 Comments
Plotësoni librin tuaj 1

Vazhdo leximin »

Plotësoni librin tuaj 2

paraqitur në LIBR SHTES, ANALIZA E LAJME by në 12 Janar 2020 8 Comments
Plotësoni librin tuaj 2

Vazhdo leximin »

Plotësoni librin tuaj 3

paraqitur në LIBR SHTES, ANALIZA E LAJME by në 16 Dhjetor 2019 13 Comments
Plotësoni librin tuaj 3

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër