ROMY & SAVANNAH RASTI

Vrasjet e tmerrshme të Romy Nieuwburg dhe Savannah Dekker

paraqitur në ANALIZA E LAJME, ROMY & SAVANNAH RASTI by në 10 Qershor 2017 5 Comments
Vrasjet e tmerrshme të Romy Nieuwburg dhe Savannah Dekker

Javën e kaluar unë u kontaktua shumë me pyetjen se çfarë mendova për vrasjen e Romy dhe Savannah. Epo, ka vetëm përgjigje 1 për: të tmerrshme! Unë nuk e ndoqa me të vërtetë lajmin në lidhje me dy vajzat 14 në fillim, sepse unë kam një vajzë të asaj moshe, nëna e të cilit [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër