GEZONDHEID

Mushkonjat që administrojnë vaksinimin janë e ardhmja

paraqitur në GEZONDHEID by në 9 Shkurt 2016 5 Comments
Mushkonjat që administrojnë vaksinimin janë e ardhmja

Është pothuajse e pamundur të mos besojnë se zikavirus përbën një kërcënim real për shëndetin publik. Mediat rrjedhë edhe një herë dëshmojnë se fuqia e përsëritjes nuk ju bën të besoni atë. Megjithatë, kjo është ndoshta një front për një gabim të vaksinimit të bërë në Brazil, ku gratë shtatzëna që 2015 [...]

Vazhdo leximin »

Përdorimi i drogës, vaji CBD, psikoza dhe depresioni

paraqitur në GEZONDHEID by në 10 Shtator 2015 11 Comments
Përdorimi i drogës, vaji CBD, psikoza dhe depresioni

Pas të gjitha tregimeve rreth flukseve të refugjatëve dhe të gjitha llojet e analizave të tjera të lajmeve, është koha për të sjellë diçka pozitive përsëri. Në fund të fundit, këto janë të gjitha tregimet që na drejtojnë vetëm për problemet në botë dhe planet e neveritshme të klasës sunduese. Historia që po ju sjell tani është një [...]

Vazhdo leximin »

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër