AJAHASKA Efekte si DMT dhe funksioni i gjëndrës pineale

paraqitur në KONTROLLI I VDEKJES DHE SOULIT by në 6 gusht 2018 5 Comments

Unë jam sugjeruar rregullisht të provoni një substancë të ngjashme me DMT në formë ayahuasca ose agjentë të tjerë që përmbajnë DMT. Duket se kjo substancë aktivizon gjëndrën pineale, duke shkaktuar një lloj përvoje pranë vdekjes dhe duke pasur të gjitha llojet e përvojave të trupit. Tani kam provuar mjaft droga në jetën time dhe megjithëse nuk do të dëshiroja të krahasoja këto burime me ta, kam arsye të mirë të mendoj se nuk duhet ta përjetoj këtë drogë. Sidoqoftë, ka deklarata të dëshmitarëve nga njerëz që përjetojnë horror të pastër gjatë një udhëtimi të tillë dhe një herë. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Tags: , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër