Wie zijn wij?

paraqitur në KUSH JEMI NE by në 2 Prill 2015 6 Comments

Pyetja më thelbësore që një person mund të kërkojë është: "Kush jam unë?"Sigurisht që ka disa pyetje të tjera që mund të na mbajnë të zënë, si"Cili është kuptimi i jetës? Nga vjen gjithçka? A ka një Perëndi?"E pra në mënyrë të mirë, kam kërkuar, por më pas në fund të japë një përgjigje të dobishme në fund, unë jam jashtë, ajo është mjaft e dobishme për të ndarë diçka apo nuk munden që, ...."Ji jashtë'? Unë mendoj kështu. Ndoshta kjo temë do t'ju bëjë pak të rënduar në stomak. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Tags: , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër