Black Goo, chemtrails, nanotech në trupin tuaj dhe më shumë se çfarë ju duhet të dini

paraqitur në FILOZOFIK by në 29 gusht 2015 12 Comments

Gjithkush në Evropë është i infektuar me nanoteknologji që kanë hyrë në trupin e njeriut përmes kimtrails, sipas shkencëtarit gjerman dhe gazetarit Harald Katz Vella në prezantimin e mëposhtëm. Ky prezantim në gjuhën angleze duhet të shihet nga të gjithë. Kjo jep një pamje shumë të mirë të gjendjes në fushën e teknologjisë. Për këtë ju duhet të keni një kuptim më të vogël të fizikës dhe nanoteknologjisë, por për ata që nuk e bëjnë këtë, unë do të përpiqem të jap një përmbledhje të shkurtër këtu. Është e sigurt për futjen. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Tags: , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër