Si ju shkëputeni nga matrica dhe ende mbijetoni brenda saj?

paraqitur në INSULIME TË RI by në 16 Prill 2015 4 Comments

Në shtator 2014 kam marrë - disa herë pyetjen - në thelb të artikujve të mi në lidhje me matricën: "Si mund të shkëputem nga matrica dhe a mund të mbijetoj ende brenda matricës?"Për shembull, ka pasur dikush që ka bërë pyetjen e mëposhtme [quote] Unë kam qenë i interesuar për disa kohë në leximin e artikujve që shkruani. Që nga mosha e hershme, unë kam qenë shumë i interesuar në tema që përbëjnë një tërësi më të madhe. Unë jam. . .

ANËTAR I FJALË

Etiketa: , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër