Ishte 911 'Krimi i shekullit' kënduar nga Supertramp në 1979?

paraqitur në simbolizmit by në 19 Tetor 2015 33 Comments

Fundjavën e kaluar isha me një mik në makinë që është mjaft i magjepsur nga Supertramp band, nga vitet 70. Në mënyrë që muzika të ngrihej dhe të ishte e ndershme, më pëlqente. Në të kaluarën e kam gjetur muzikën imponuese, melodramatike dhe të këndshme. Ai më tregoi mbulesën e albumit 'Mëngjesi në Amerikë' nga 1979 dhe vuri në dukje kullat binjake. Kam gjetur atë çuditshëm për të gjetur se ndoshta një mesazh është treguar në këtë mbulesë. Kjo kishte. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Etiketa: , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër